Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nagroda
11.01.2020 20:29

Wektory 2019 rozdane. Wirtualna Polska liderem polskiego internetu

Podczas uroczystej gali Pracodawców RP nagrodzono firmy i menedżerów, którzy odnoszą błyskotliwe sukcesy i zmieniają obraz polskiej gospodarki. Spółka Wirtualna Polska Holding została doceniona m.in. za wpływ, jaki wywiera na kształt mediów elektronicznych w Polsce.

Podziel się
(WP.PL)
Nagrodę odebrała członek zarządu ds. finansowych holdingu Elżbieta Bujniewicz-Belka

Te wyjątkowe nagrody gospodarcze rozdano już po raz 18. Jak co roku przyznawane są one instytucjom i osobowościom, które budują gospodarczą przewagę Polski.

Wirtualna Polska Holding S.A. została doceniona za wpływ, jaki wywiera na kształt mediów elektronicznych w Polsce i rozwój rynku e-commerce oraz za dostarczanie odbiorcom istotnych, różnorodnych treści. Za konsekwentne budowanie pozycji lidera polskiego internetu i skuteczną konkurencję ze światowymi gigantami.

Nagrodę odebrała członek zarządu ds. finansowych holdingu Elżbieta Bujniewicz-Belka.

(WP.PL)

Obejrzyj: Wektory 2019 rozdane. Wirtualna Polska liderem polskiego internetu

Wśród laureatów znaleźli się też prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, prezes Personnel Service Krzysztof Inglot, właściciel Hotelu Arłamów Antoni Kubicki oraz firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o i Medicover Sp. z o.o.

Wektory 30-lecia otrzymali Zbigniew Grycan, właściciel "Grycan – lody od pokoleń" oraz Sobiesław Zasada, przewodniczący rady nadzorczej Sobiesław Zasada S.A.

(WP.PL)

Od 2002 r. Pracodawcy RP co roku przyznają nagrody gospodarcze – Wektory – za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości. Otrzymują je osoby i podmioty, które mogą być wzorem do naśladowania dla innych.

Kapitułę nagród stanowi zespół wyłoniony spośród laureatów z poprzednich lat. Kapituła ocenia i analizuje nadesłane nominacje, laureaci poprzednich edycji często także wręczają te statuetki. Co roku Wektory otrzymuje ok. 10 osób.

Autorem statuetki jest znany rzeźbiarz Michał Kubiak. Symbolizuje ona człowieka kroczącego z podniesioną głową, nie zważającego na przeszkody i przeciwności losu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące