Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Wektory 2019 rozdane. Wirtualna Polska liderem polskiego internetu

Podziel się

Podczas uroczystej gali Pracodawców RP nagrodzono firmy i menedżerów, którzy odnoszą błyskotliwe sukcesy i zmieniają obraz polskiej gospodarki. Spółka Wirtualna Polska Holding została doceniona m.in. za wpływ, jaki wywiera na kształt mediów elektronicznych w Polsce.

Nagrodę odebrała członek zarządu ds. finansowych holdingu Elżbieta Bujniewicz-Belka
Nagrodę odebrała członek zarządu ds. finansowych holdingu Elżbieta Bujniewicz-Belka (WP.PL)
bDTqpscB

Te wyjątkowe nagrody gospodarcze rozdano już po raz 18. Jak co roku przyznawane są one instytucjom i osobowościom, które budują gospodarczą przewagę Polski.

Wirtualna Polska Holding S.A. została doceniona za wpływ, jaki wywiera na kształt mediów elektronicznych w Polsce i rozwój rynku e-commerce oraz za dostarczanie odbiorcom istotnych, różnorodnych treści. Za konsekwentne budowanie pozycji lidera polskiego internetu i skuteczną konkurencję ze światowymi gigantami.

Nagrodę odebrała członek zarządu ds. finansowych holdingu Elżbieta Bujniewicz-Belka.

bDTqpscD
Zobacz także: Obejrzyj: Wektory 2019 rozdane. Wirtualna Polska liderem polskiego internetu

Wśród laureatów znaleźli się też prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, prezes Personnel Service Krzysztof Inglot, właściciel Hotelu Arłamów Antoni Kubicki oraz firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o i Medicover Sp. z o.o.

bDTqpscJ

Wektory 30-lecia otrzymali Zbigniew Grycan, właściciel "Grycan – lody od pokoleń" oraz Sobiesław Zasada, przewodniczący rady nadzorczej Sobiesław Zasada S.A.

Od 2002 r. Pracodawcy RP co roku przyznają nagrody gospodarcze – Wektory – za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości. Otrzymują je osoby i podmioty, które mogą być wzorem do naśladowania dla innych.

bDTqpscK

Kapitułę nagród stanowi zespół wyłoniony spośród laureatów z poprzednich lat. Kapituła ocenia i analizuje nadesłane nominacje, laureaci poprzednich edycji często także wręczają te statuetki. Co roku Wektory otrzymuje ok. 10 osób.

Autorem statuetki jest znany rzeźbiarz Michał Kubiak. Symbolizuje ona człowieka kroczącego z podniesioną głową, nie zważającego na przeszkody i przeciwności losu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDTqpsde