Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Tomasz Sąsiada
|

Będą nowe sklepy sieci Leclerc. Powstaną na miejscu Almy

7
Podziel się:

Należąca do grupy Leclerc spółka Immomok chce przejąć część mienia po Almie i Krakowskim Kredensie. Dwa dni temu do rzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafił wniosek w tej sprawie - poinformował w środę Urząd.

Immomok chce kupić mienie po Almie w Krakowie, Tarnowie i Sopocie. Na tej bazie powstaną sklepy pod marką Leclerc.
Immomok chce kupić mienie po Almie w Krakowie, Tarnowie i Sopocie. Na tej bazie powstaną sklepy pod marką Leclerc. (Eastnews/Beata Zawrzel)

Należąca do grupy Leclerc spółka Immomok chce przejąć część mienia po Almie i Krakowskim Kredensie. Do rzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafił wniosek w tej sprawie - poinformował Urząd.

"Immomok Sp. z o.o., należąca do Ruchu Leclerc, zamierza nabyć część przedsiębiorstwa Alma Market S.A. w upadłości oraz przejąć kontrolę nad Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A." - czytamy w komunikacie UOKiK.

Immomok chce kupić mienie po Almie w Krakowie, Tarnowie i Sopocie. Na tej bazie powstaną sklepy pod marką Leclerc.

Zobacz także: Zobacz też: Biedronka rozbudowuje sieć dystrybucyjną

Z kolei dzięki kupieniu akcji Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. spółka chce wejść na zupełnie nowy segment rynku sprzedaży produktów spożywczych.

Spółka będzie dalej rozwijać tę markę. W planach jest zarówno zamknięcie niektórych placówek, jak i otwieranie nowych, w lepszych miejscach i na lepszych warunkach dotyczących dzierżawy.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(7)
AB
7 lat temu
Zobaczcie przeszłość panów którzy rządzą w Krakowskim Kredensie. Półki w KK coraz bardziej puste. Nigdy tak nie było!!!
zzzzzzz
7 lat temu
pasowaloby teraz przesledzic dlaczego alma padła moze wykonczyla ja konkurencja moze celowe dzialanie czego nie podpowiadam dziwne tylko ze zaraz pojawil sie leclerc byc moze przypadek
moje imie
7 lat temu
za pozno. juz tam są biedronki
Marcin
7 lat temu
W tych nowych e.Leclerc'ach też będzie stare, myte płynem mięso? Śmierdzi czasami na cały sklep. Co się nie sprzeda to grillują.
Kjz
7 lat temu
Przede wszystkim to bardzo smutne, że zniszczono jedyną sieć sklepów w której można było zrobić NORMALNE ZAKUPY!!! I naprawdę nie ma znaczenia czy była ona polska, francuska czy żydowską. Była po prostu dobra! Teraz zostały niemal wyłącznie g ... nianie dyskonty!