Notowania

stop bankowemu bezprawiu
16.04.2016 02:49

Demonstracja "Stop Bankowemu Bezprawiu." "Mówimy rządzącym, by zakończyli bankowe oszustwa i przekręty"

Stowarzyszenie "Stop Bankowemu Bezprawiu" zapowiedziało na sobotę w Warszawie ogólnopolską manifestację pod hasłem: "Zakończcie bankowe oszustwa". Jej uczestnicy będą apelować do prezydenta o wprowadzenie prawa zapobiegającego nadużyciom banków.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adam Jagielak/REPORTER)

Stowarzyszenie "Stop Bankowemu Bezprawiu" - jak mówią jego przedstawiciele - chce pokazać rządzącym, że państwo toleruje łamanie przez banki i firmy finansowe polskiego prawa i prawomocnych wyroków sądowych.

"Mówimy rządzącym, by zakończyli bankowe oszustwa i przekręty. By nie traktowali banków jak świętych krów i zakończyli to, co na świecie jest już dawno powiedziane" - powiedział Mariusz Zając ze Stowarzyszenia.

Uczestnicy protestu mają przy pomocy garnków, patelni i innych hałaśliwych przedmiotów nawoływać do pociągnięcia do odpowiedzialności banki i parabanki, które stosują nieuczciwe praktyki wobec klientów. Demonstranci będą apelować do prezydenta Andrzeja Dudy, by przekazał do Sejmu obiecaną ustawę, która uniemożliwiałaby stosowanie złych praktyk przez banki.

Manifestacja rozpocznie się w sobotę o godz. 13:00 na Placu Powstańców Warszawy, pod siedzibami NBP i KNF. Następnie przejdzie obok ministerstwa finansów, Krakowskim Przedmieściem pod Pałac Prezydenckim.

Tagi: stop bankowemu bezprawiu, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, banki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz