Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Emerytury po nowemu. Pracownicze Plany Kapitałowe w ocenie Leszka Balcerowicza [WIDEO]

Emerytury po nowemu. Pracownicze Plany Kapitałowe w ocenie Leszka Balcerowicza

 

- Trzeba uwzględniać różne konsekwencje wprowadzenia PPK, włącznie z tym, że dodają obciążenia dla przedsiębiorców - zwraca uwagę prof. Leszek Balcerowicz w programie "Money. To się liczy". - Lepszym rozwiązaniem jest to, żeby nie niszczyć do końca OFE. One się sprawdziły, wbrew wrogiej propagandzie – uważa Leszek Balcerowicz.

Pracownicze Plany Kapitałowe to prywatny system długotrwałego oszczędzania. Nowy system ma wejść w życie w 2019 r. Pisaliśmy o tym w tekście: Pracownicze Plany Kapitałowe. Rząd PiS planuje rewolucję w emeryturach, zmiany odczują wszyscy


emerytury, ppk
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
olo_58
2018-05-23 16:20
jeżeli wymyslił to Leszek to ja od tego z daleka......jeżeli ktoś nie myśli to na nic wszystkie "plany" i "fundusze" niech chodzi głodny do darmowej jadłodajni!
Piotrek
2018-05-14 11:06
A kiedy emerytury będą po 40 latach pracy składkowej i rekompensata za służbę wojskową do emerytury nie mając 65 lat obiecane
buhaha
2018-05-13 13:23
OFE to największy przekręt w historii !!! No i oczywiście żaden bandyta za ten przekręt nie jest odpowiedzialny !!! Mało tego następni chcą powtórzyć skok an kasę ludzi pracy najemnej !!! Balcerowicz jest odpowiedzialny za grabież zniszczenie i roztrwonienie majątku narodowego !!! Powinien siedzieć za kratkami !!!
Pokaż wszystkie komentarze (61)