Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kaczyński: Pracujemy nad 500+ dla emerytów

516
Podziel się

Trwają zaawansowane prace nad projektem 500+ dla emerytów, zdradza prezes PiS Jarosław Kaczyński. I rusza w Polskę na przedwyborczą batalię. Zapewnia, że choć projekt jest we wczesnej fazie, pieniądze na pewno się znajdą.

Trwają prace nad 500+ dla emerytów
Trwają prace nad 500+ dla emerytów (Bartłomiej Zborowski)
bEqQHrvV

O pomyśle programu 500+ dla emerytów prezes PiS powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

- To jest sprawa, która jest omawiana na posiedzeniach rządu, na posiedzeniach kierownictwa partii rządzącej. Jest zbyt wcześnie, by przedstawić konkretne projekty. Jednak zapewniam, że środki na to się znajdą, że los emerytów będzie poprawiany – powiedział „SE” prezes Kaczyński.

I jak dodał, jest to bardzo trudna sprawa, bo emerytów i rencistów stale przybywa.

bEqQHrvX

- Jest ich ogromna liczba, przeszło 9 mln. Każda niewielka podwyżka to jest ogromna suma. Ale mimo wszystko będziemy w tym kierunku szli – podkreśla Kaczyński.

Prezes PiS na sobotniej konwencji także poruszył temat jakości życia seniorów. Zapewnił, że rząd pracuje nad tym, by żyli coraz lepiej.

- Odbyliśmy setki spotkań w kraju. Rozmawialiśmy z tysiącami ludzi. Z tego powstał nasz program, który jest związany z rzeczywistością. Trzymamy się faktów i chodzimy po ziemi – mówił Jarosław Kaczyński.

bEqQHrwd
Zobacz także: Zobacz też: Sportowe 500+. Rządowy patent na mistrzów sportu

**Prezes nie wybiera się na emeryturę **

O kierowaniu partią prezes PiS Jarosław Kaczyński mówi:

- Konrad Adenauer zaczynał bycie kanclerzem, mając 73 lata. Mam dzisiaj 69 lat. W polityce to jest oczywiście sporo, ale to nie jest jeszcze wiek emerytalny – stwierdził Kaczyński.

bEqQHrwe

- Prezesem partii mogę być krótko, ale mogą być też i dłużej. W tej chwili nie ma problemu następcy. Mam znakomitych współpracowników, mamy znakomitego premiera, wszystko jest dobrze – podsumował prezes PiS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEqQHrwy
emerytury
wiadomości
KOMENTARZE
(516)
Zbych
3 lata temu
Ta praca jest przeciwko Polsce
Hiper Trooper
3 lata temu
Im dłużej przyglądam się temu co się dzieje w Polsce i wokół nas tym bardziej mam wrażenie że racja jest po stronie PIS. Poczytałem jeszcze o różnych makro ideach wielkiej finansjery . Nie macie takiego wrażenia, że ta rzekoma wolność i demokracja po 89r. to taki Matrix w Polsce? Niby mamy firmy, nowe drogi, galerie handlowe, stadiony a pomimo to Polacy to taka 2 kategoria konsumentów. Wiecznie na dorobku, wiecznie bez własnego przemysłu, na kredytach, z pensjami od 1 do 1. Chyba wybiorę PIS.
Qqłka
3 lata temu
Trwają zaawansowane prace nad projektem 500+ dla emerytów...pisowskich
bEqQHrwz
Leszek
3 lata temu
Uwaga szykują ogromną kradzież kasy. Nie dajmy tym łajdakom się zmanipulować! Szlag ich w końcu trafi ale my i nasze dzieci będą musiały przez lata podnosić z ruiny nasz kraj!!!!
w33
3 lata temu
Oczywiście że się znajdą, pożyczać można w nieskończoność.
...
Następna strona