Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kołodko: Rząd czarował opinię publiczną

0
Podziel się

Nie dopuściłbym do tak głębokiego załamania finansów.

Kołodko: Rząd czarował opinię publiczną
(PAP/Paweł Supernak)
bEhJAuOd

Profesor **Grzegorz Kołodko, były wicepremier i minister finansów powiedział, że nigdy nie dopuściłby do tak głębokiego załamania finansów, z jakim mamy teraz do czynienia.

Zdaniem Kołodki, to rządy premierów Kazimierza Marcinkiewicza, a teraz Donalda Tuska doprowadziły do tak dramatycznej sytuacji.

POSŁUCHAJ GRZEGORZA KOŁODKI:

Jak podkreśla Kołodko, Polsce potrzebna jest strategia, której niestety
nie ma. - _ Z tego punktu widzenia trudno wychwalać błędy rządu jako zalety. To już zostawiam innym, pożal się Boże ekonomistom i propagandystom tego frontu _ - dodał.

bEhJAuOf

Zdaniem profesora, Polska boryka się także z głębokim kryzysem w sferze
produkcji. Jak określił to w porannym programie Radia Katowice _ polska gospodarka pracuje na dwie trzecie gwizdka _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/153/t129945.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rzad;sie;ogranicza;przed;wyborami;60;ustaw;mniej,21,0,783637.html) Rząd się ogranicza. Przed wyborami 60 ustaw mniej Ma być łatwiej przedsiębiorcom, ma spaść składka do OFE, mamy mieć dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/105/t90473.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wiem;dlaczego;spada;zaufanie;do;rzadu,50,0,783154.html) "Wiem, dlaczego spada zaufanie do rządu" Eugeniusz Kłopotek z PSL tłumaczy skąd coraz słabsze dla koalicji wyniki sondaży.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/t117141.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/bank;swiatowy;o;ofe;rzad;zrobil;na;odwrot,88,0,773976.html) Bank Światowy o OFE. Rząd zrobił na odwrót Eksperci globalnej instytucji rekomendowali gabinetowi Tuska podniesienie składek do II filara.
bEhJAuOG
KOMENTARZE
(0)