Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Link4 z nagrodą Lamparta Biznesu

Link4 z nagrodą Lamparta Biznesu

Statuetki przyznawane są tym, którzy odnieśli w minionym roku, największy sukces w kreowaniu własnej marki. Jest to prestiżowa nagroda, charakteryzująca się tym, że przyznają ją ludzie pracujący w branży ubezpieczeniowej.

Sukces w kreowaniu własnej marki

- Kryterium wyboru jest bank i towarzystwo ubezpieczeniowe. Statuetki przyznawane są tym, którzy odnieśli w minionym roku, największy sukces w kreowaniu własnej marki. Co najważniejsze ten plebiscyt różni się od innych tym, że w głosowaniu biorą udział pracownicy banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Oczywiście nie mogą głosować na własne instytucje - tłumaczy Krzysztof Siekierski, Client Service Director TNS Polska, organizator plebiscytu.

150 tysięcy nowych klientów

Zadowolenia z nagrody nie kryje Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu w grupie Link4.

- Bardzo się cieszymy, że nasza praca została doceniona. Muszę też dodać, że oprócz nagród idą za tym też coraz lepsze wyniki sprzedaży. Od kiedy zaczęłam pracować dla Link4 i razem z zespołem opracowaliśmy nową strategię marketingową przychód wzrósł z 450 do 730 milionów - mówi dyrektor Kotecka. Pozyskaliśmy też dla naszej firmy 150 tysięcy nowych klientów. Lampart biznesu to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale i wyzwanie. Będziemy nadal ciężko pracować, aby wyniki w przyszłym roku były jeszcze lepsze.

Link4 zwyciężył jako najbardziej widoczne towarzystwo ubezpieczeniowe z prostą i łatwą reklamą, dobrze skierowaną do celowego klienta.

Lamparty biznesu przyznawane są co roku podczas konferencji TNS Polska podsumowującej rok w branży. Wśród zwycięzców znaleźli się też PZU SA i bank ING.

Informacja prasowa

Czytaj także
Polecane galerie
dajesz? masz!
2017-05-20 21:50
Pati Koti ... została prezesem? Firma chciała mieć lobbystkę w łóżku ministra sprawiedliwości, jak kiedyś nauczyciele w łóżku Tuska?
cała prawdaf
2017-05-19 12:39
TNS = sondażownia PiS, Kotecka - żona Ziobry, Nagroda - wstyd się taką chwalić jak sie połączy te dwie rzeczy bo niespecjalnie to pr-owsko wygląda ;)