Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PKP Cargo pochwaliło się wynikami

0
Podziel się:

W zeszłym miesiącu spółka przewiozła 11,06 miliona ton ładunków. O 2,6 procent mniej, niż przed rokiem.

PKP Cargo pochwaliło się wynikami
(PKP Cargo)

- Wrzesień był dla PKP Cargo trudniejszy od poprzednich miesięcy pod względem przewozów, ze względu na szczytowe nasilenie remontów i modernizacji linii kolejowych w tym okresie - tłumaczy spółka w opublikowanym dziś komunikacie.

W skali roku firma notuje jednak wyraźnie lepsze wyniki. Po trzech kwartałach przewozy spółki wyniosły 98,86 mln ton, czyli 13,2 procent więcej niż rok wcześniej.

O rynku kolejowym czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/139/t137355.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/podwyzki;na;pkp;drozej;w;przewozach;regionalnych,146,0,937106.html) Drożeją bilety kolejowe. "Zupełna abstrakcja" Przewoźnik tłumaczy, że nie ma innego wyjścia, bo bardzo wzrosły ceny prądu, paliwa i remontów taboru.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/27/t127003.jpg ) ] (http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/nieogrzane-i-brudne-pociagi-zloz-skarge.html) Szukasz zemsty na PKP? Wyślij tu maila W końcu ktoś odpowie za śmierdzące toalety, chaos w rozkładach i ścisk w wagonach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/150/t75670.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/znamy;trasy;kolei;duzych;predkosci;w;polsce,178,0,924850.html) Po tych trasach pojadą szybkie pociągi Zarząd PKP PLK wybrał wariant, który zarekomenduje zespołowi międzyresortowemu.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)