Notowania

wiadomości
15-09-2016 (15:59)

Rotacje w ministerstwie Skarbu Państwa. Odchodzi nie tylko Dawid Jackiewicz, wiceminister przechodzi do innego resortu

Ruchy kadrowe w ministerstwie Skarbu Państwa zaczęły się już wczoraj. Pierwszy z pokładu likwidowanego resortu zszedł Marek Zagórski, dotychczasowy wiceminister w tym resorcie. Co ciekawe - już wczoraj Zagórski wiedział, gdzie będzie pracował. W mediach społecznościowych pochwalił się, że dołączy do ekipy minister Anny Streżyńskiej i zostanie sekretarzem stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Ministerstwo Skarbu Państwa)

Dymisja ministra Dawida Jackiewicza, to wcale nie pierwsza zmiana w ministerstwie skarbu. Ruchy kadrowe w resorcie zaczęły się już w środę, ale było o nich zdecydowanie ciszej. Pierwszy z pokładu likwidowanego ministerstwa zszedł Marek Zagórski, dotychczasowy wiceminister w tym resorcie i poseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zagórski już znalazł nowe miejsce pracy. W mediach społecznościowych pochwalił się, że dołączy do ekipy minister Anny Streżyńskiej i zostanie sekretarzem stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.

"Miło mi poinformować, że od jutra obejmuję nowe obowiązki: Sekretarza Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Tym samym dzisiaj kończę pracę w Ministerstwie Skarbu Państwa. Wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, serdecznie dziękuję - napisał na swoim profilu społecznościowym Marek Zagórski, dotychczasowy wiceminister skarbu państwa.

Do obowiązków Zagórskiego należało między innymi nadzorowanie procesów prywatyzacji - to on miał przygotowywać spółki skarbu państwa do ewentualnej sprzedaży. Oprócz tego wiceminister miał za zadanie koordynować współpracę z firmami doradczymi i inwestorami. Jednocześnie miał nadzorować ewentualne postępowania likwidacyjne z udziałem spółek skarbu państwa.

Transfer potwierdziła sama Anna Streżyńska - również za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Od jutra nowy, bardzo oczekiwany członek zarządu - Marek Zagórski, poseł i dotychczasowy wiceminister" - napisała na Twitterze Streżyńska.

Co ciekawe - Zagórski już zniknął z zakładki "kierownictwo" na stronie dotychczasowego resortu. W tej chwili po wyszukaniu jego karty trafia się na stronę z błędem.

Jego nowy pracodawca, czyli Ministerstwo Cyfryzacji z kolei nie zdążyło jeszcze zaktualizować witryny. Na próżno szukać na niej jakichkolwiek informacji o Zagórskim. Resort cyfryzacji pod względem edycji strony zadziałał zdecydowanie wolniej niż koledzy z ministerstwa skarbu państwa, którzy już pożegnali wiceministra.

Tagi: wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
WP Money
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-09-2016

alixxxKruk krukowi oka nie wykole, tyle w temacie

15-09-2016

mmZajebiscie przystojny gość

25-09-2016

jkJeden drugiemu du.ę zalizuje oby tylko kasa była a rodzinka dobrą pracę miała . Żadnych wartości moralnych. Szkoda wam będzie umierać !!!!!!!!!!!!!

Rozwiń komentarze (3)

Wybrane dla Ciebie