Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Emilewicz o podziale resortu rozwoju. "Gospodarka nie straci na tym nawet pół godziny"

Emilewicz o podziale resortu rozwoju. "Gospodarka nie straci na tym nawet pół godziny"

 

 

- Podział resortu jest bardzo gładki, bo po pierwsze jesteśmy przyjaciółmi, a po drugie - dzielimy się działami gospodarki. Polska gospodarka nie straci na tym ani pół dnia, ani pół godziny - zapowiada minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

- Premier Morawiecki oraz kierownictwo polityczne Zjednoczonej Prawicy zdecydowało o tym, że przez drugą część kadencji sprawy związane z rozwojem przedsiębiorczości, technologii i wdrażaniem polityki spójności oraz negocjowania jej w kolejnej perspektywie zostaną podzielone - przypomniała na konferencji prasowej Jadwiga Emilewicz

Więcej w materiale wideo.

Czytaj także
Polecane galerie
LWG
2018-01-24 17:41
Kształt czaszki tej Pani wskazuje ewidentnie, że wewnątrz znajduje się nietuzinkowy umysł ścisły. Do tego znakomita nawijka i jest w porządku. Ale Wy nigdy nie zarobicie w RP tyle, co Wasi odpowiednicy na Starym Zachodzie lub w USA. Dlaczego? Dlatego, że szczekacie na Ostatniego Polaka z krwi i kości i na jego cudowne odkrycia. Szkoda, że Was matki z baranami nie spłodziły, wtedy bowiem RP miałaby więcej wełny.
gość
2018-01-20 20:51
Bardzo gadatliwa Pani, ale czy ktoś rozumie to co mówi i czy ona sama wie co mówi.
Dużo słów, ogólnych.
Pani powinna pomieszkać na wsi, pożyć jak matka, żona mająca 3 dzieci, albo poprowadzić na prowincji firmę przez minimum 3 lata, zanim zacznie coś robić.
Wysłuchałem wypowiedzi w RMF, nie dała dojść do głosu redaktorowi w temacie opału, a na pytania nie odpowiadała precyzyjnie, nie wiedziała ile kosztuje tona węgla.
O co tu chodzi, kim ta Pani jest? czy ma doświadczenie jako przedsiębiorca w produkcji?, czy ma wiedzę w tym co robi? ?????????????????????????
Ja Jo
2018-01-18 23:07
Chociaż jedna Pani minister szczerze ".. jesteśmy przyjaciółmi.." i dlatego ministerstw przebywa przez pączkowanie. Wkrótce będziemy mieli 200 wiceministrów, oczywiście przyjaciół.
Pokaż wszystkie komentarze (5)