Notowania

emerytury
17-04-2018 (09:57)

Rząd dosypie matkom do emerytury. Marczuk: państwo wynagradza za dużą liczbę dzieci

- To nie jest tak, że taka matka dostaje ekstra 1000 zł do tego, co już sobie wypracowała, tylko państwo ma dosypać do tego tysiąca - w ten sposób Bartosz Marczuk wyjaśnia wstępne założenia gwarantowanej emerytury dla matki z przynajmniej czwórką dzieci. Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej dodał, że za tak dużą liczbę dzieci, państwo "wynagradza" taką kobietę. W jego ocenie projekt ustawy powinien być gotowy już za kilka tygodni.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lech Gawuc/REPORTER)

- To nie jest tak, że taka matka dostaje ekstra 1000 zł do tego, co już sobie wypracowała, tylko państwo ma dosypać do tego tysiąca - w ten sposób Bartosz Marczuk w programie "Money. To się liczy" wyjaśnia wstępne założenia gwarantowanej emerytury dla matki z przynajmniej czwórką dzieci.

Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej dodał, że za tak dużą liczbę dzieci, państwo "wynagradza" taką kobietę. W jego ocenie projekt ustawy powinien być gotowy już za kilka tygodni.

Tagi: emerytury, bartosz marczuk, wiadomości, wideo, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-04-2018

Matka z 4 dzieciLudzie głosujcie na PIS tylko oni nam dają godne emerytury

18-04-2018

Ona39Promujecie patologie. A człowiek który się stara, pracuje jest wykształcony staje się przez państwo ponizany. Spychany na margines przez biedote … Czytaj całość

18-04-2018

ella"Stara kawalerka" niech płaci podwójne składki zus na poczet tych MATEK POLEK

Rozwiń komentarze (68)