Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Samochody dla biznesu - osobowe, użytkowe i z napędami alternatywnymi na targach Fleet Market 2017.

0
Podziel się:

22 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe FLEET MARKET 2017. To już dziewiąta edycja targów dedykowanych przede wszystkim przedsiębiorcom i właścicielom firm, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych.

Samochody dla biznesu - osobowe, użytkowe i z napędami alternatywnymi na targach Fleet Market 2017.

W tym roku zostanie pokazanych blisko 200 samochodów osobowych i dostawczych, w tym luksusowe auta z segmentu premium, samochody ekologiczne – z napędem elektrycznym i hybrydowym oraz samochody koncepcyjne.

Już od dziewięciu lat Importerzy wybierają targi Fleet Market jako miejsce do zaprezentowania premier motoryzacyjnych. W tym roku, po raz pierwszy w Polsce, właśnie na targach Fleet Market, zostanie pokazanych min. 15 premierowych modeli, m.in. AUDI A8, Citroën C3 Aircross, DS 7 Crossback, Ford GT, Hyundai Kona, Hyundai i30N, KIA Stinger, KIA Stonic, Mercedes Klasy X, Nissan Leaf, Opel Insignia GSi, SEAT Arona, Škoda Karoq, Volkswagen Polo, Volkswagen T-Roc *oraz specjalna niespodzianka *BMW. Nie lada gratką będą modele koncepcyjne, które na targach motoryzacyjnych w Polsce pojawiają się niezwykle rzadko.

BMW szykuje dla Gości Targów Fleet Market 2017 specjalną niespodziankę.

Targom Fleet Market towarzyszy także rozbudowana część konferencyjna odbywająca się niezależnie na I piętrze głównego budynku EXPO XXI. Tym razem największy nacisk zostanie położony na elementy związane z ofertą finansową skierowaną do przedstawicieli firm z sektora MŚP. Przedstawione zostaną oferty programów finansowych importerów, a także firm leasingowych i car fleet management. Eksperci omówią zalety fiskalne tego typu rozwiązań. Jak zawsze nie zabraknie analizy nadchodzących w 2018 roku zmian prawnych i podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem zmian w podatku VAT, PIT i CIT. Na specjalne zaproszenie magazynu Fleet przyjedzie Steven Schoefs - redaktor naczelny magazynu Fleet Europe, który podzieli się z gośćmi najlepszymi praktykami europejskimi w zakresie elektromobilności i pojazdów autonomicznych.

Podczas targów Fleet Market wspólnie z PZPM będziemy obchodzić finał obchodów 25-lecia Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Prezes Związku – pan Jakub Faryś przygotował na tę okoliczność specjalne wystąpienie.

Szczegóły dotyczące targów, harmonogram konferencji oraz lista premier i nowości motoryzacyjnych, jakie zostaną zaprezentowane podczas targów, na bieżąco są aktualizowane na stronie internetowej www.fleetmarket.pl.

  • TERMIN TARGÓW: 22 listopada 2017 (środa), od godz. 8:00 do 16:00
    • MIEJSCE TARGÓW: Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa (h ale nr 1 i 3 - ekspozycje wystawców oraz sala konferencyjna na I piętrze - panel konferencyjny).
    • UDZIAŁ W TARGACH: *jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na: *www.fleetmarket.pl).

Informacja prasowa

wiadomości
gospodarka
gospodarka polska
KOMENTARZE
(0)