Notowania

spalarnia
21.05.2016 13:00

Spalarnia, stacja paliw, dworzec, muzeum... Zobacz najlepsze inwestycje komunalne

Inwestycje drogowa za 3,5 mld zł, która ma w ciągu 10 lat od otwarcia dać łącznie korzyści ponad dwukrotnie wyższe niż poniesione nakłady.

Podziel się
Dodaj komentarz
(MacQtosh/CC BY-SA 4.0/Wikimedia)

Spalarnia śmieci, która będzie utylizować 220 tys. ton odpadów komunalnych rocznie. Park rozrywki na 24 ha terenu w centrum 50-tysięcznego miasta czy stacja tankowania gazem. Zobacz co łączy te projekty

To niektóre z dziesięciu wyróżnionych przez Portalsamorzadowy.pl i Grupę PTWP projektów w konkursie Top Inwestycje Komunalne.

- Te inwestycje mają wpływ na rozwój nie tylko danego miasta, ale i kraju. Mądrze zainwestowane pieniądze dają w przyszłości ogromne korzyści. Co warte podkreślenia zauważono projekty rożnych samorządów - od małych miejscowości po duże aglomeracje. Ich skala była przez to różna, ale wszystkie charakteryzują się odwagą, wręcz wizjonerskim podejściem. Zadowolenie mieszkańców jest motorem do takich inwestycji. Rozmach ich jest godny zauważenia - mówił podczas uroczystości wręczenia wyróżnień, prezydencki minister Andrzej Dera, który przewodniczył Radzie Konsultacyjnej konkursu.

Tagi: spalarnia, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz