Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zakaz handlu w niedziele. "Solidarność" będzie wnioskować o nowelizację ustawy

53
Podziel się

- Będziemy wnioskować o nowelizację tej ustawy - powiedział Alfred Bujara, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Handlu NSZZ "Solidarność". Jak przypomniał gość programu "Money. To się liczy", związkowcy proponowali, by doba niedzielna obowiązywała od godz. 22 w sobotę do 5 rano w poniedziałek i będą chcieli do tego pomysłu wrócić. - W maju, czerwcu trzeba będzie wrócić do tematu - uważa Bujara.

Zakaz handlu w niedziele. "Solidarność" będzie wnioskować o nowelizację ustawy
(Wojciech Strozyk/REPORTER)
bDzWpVYR

- Będziemy wnioskować o nowelizację ustawy - powiedział Alfred Bujara, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Handlu NSZZ "Solidarność". Jak przypomniał gość programu "Money. To się liczy", związkowcy proponowali, by doba niedzielna obowiązywała od godz. 22 w sobotę do 5 rano w poniedziałek i będą chcieli do tego pomysłu wrócić. - W maju, czerwcu trzeba będzie wrócić do tematu - uważa Bujara.

bDzWpVZu
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(53)
Chytry Klient
3 lata temu
Pewnie ludzie poumierają z głodu, bo nie kupią już batonika za 1zł w markecie, tylko musieliby iść do sklepu nocnego i zapłacić za tego samego batonika 1,10zł - czyli nie będą przepłacać aż 10groszy na batoniku!!!! Sądzę, że ludzie przez to poumierają, bo przepłacać nie mają zamiaru ;)
Julcica_lesbi...
3 lata temu
Jesteśmy wiele lat w Unii Europejskiej. Kiedy kasjerki w markecie będą zarabiały conajmniej minimalną pensje unijną czyli 2 tysiące euro do ręki czyli około 8 tysięcy złotych do ręki?
Tylko prawda ...
3 lata temu
Podmioty gospodarcze chcą płacić do 2000/2500 netto PLN, a żeby żyć przy obecnej drożyźnie trzeba mieć minimum od 3500 netto w górę, oczywiście po odjęciu podatków pośrednich, ukrytych.
bDzWpVZv
Joannucha Joa...
3 lata temu
A jak ludziom w średniowieczu udało się przeżyć bez otwartego marketu w niedzielę??? Hm???
POLSKIE REALI...
3 lata temu
W obecnych czasach tylko frajerzy godzą się pracować za psie pieniądze czyli 3500zł do ręki. Normalnie każdy człowiek zarabia 5000zł do ręki i więcej.
...
Następna strona