Trwa ładowanie...
bDoMWKUR

Notowania

Przejdź na

Wiceminister ujawniła, jak rząd przygotowuje się do pandemii. "Żyjemy z dnia na dzień"

- Podczas dyskusji na posiedzeniach rządowego sztabu antykryzysowego nie padają słowa o całkowitym lockdownie, natomiast ja osobiście nie mogę powiedzieć, że na pewno nie będzie lockdownu gospodarczego - powiedziała w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk. Jak zapewniała, rząd dąży do tego, żeby skutki gospodarcze pandemii były jak najmniejsze. - My żyjemy z dnia na dzień, obserwując sytuację w kraju zarówno od strony epidemicznej, jak i gospodarczej. Na uwagę, że biznes nie żyje z dnia na dzień, odparła: "ministerstwo rozwoju prowadzi spotkania branżowe, dziś widzę się z branżą hotelarską i eventową". - Ale z wirusem nie mamy możliwości porozmawiania i powiedzenia jemu: poczekaj dwa tygodnie, bo musimy przygotować branże - dodała.

384 reakcje
10
293
81
Podziel się
Komentarze (81)
26-10-2020
EmerytTen pseudo rząd PiS na czele z Morawieckim stracił kontrolę nad sytuacją w Polsce tylko nie wszyscy Polacy zdają sobie z tego sprawę. I to jest fakt
zobacz więcej komentarzy (81)
bDoMWKVd
KOMENTARZE
(81)
Emeryt
miesiąc temu
Ten pseudo rząd PiS na czele z Morawieckim stracił kontrolę nad sytuacją w Polsce tylko nie wszyscy Polacy zdają sobie z tego sprawę. I to jest fakt
polak 2020
miesiąc temu
przeciez pis od momentu dojscia do wladzy zyje z dnia na dzien. rozdali to co bylo w kasie i teraz oczekuja cudu
Fb zdj
miesiąc temu
rozdawnictwo, populizm, brak wyobraźni + sytuację losowe. efekt zawsze ten sam.
bDoMWKVv
Mars
miesiąc temu
Ten rząd powinien podać się do dymisji. Nie wiedzą co robić więc walczą z kobietami - ot rozwiązanie wszystkich problemów! Przywalić babie i jakoś to będzie????
Podatnik
miesiąc temu
Mój Boże kto nami rządzi. Tak jak ta Pani to może mówić przekupka do przekupki na straganie ale nie przedstawicielka rządu. Chyba jednak obraziłam przekupki bo one są mądrzejsze od tej Pani i podjęły by działania zapobiegawcze.
...
Następna strona