Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wiceminister ujawniła, jak rząd przygotowuje się do pandemii. "Żyjemy z dnia na dzień"

- Podczas dyskusji na posiedzeniach rządowego sztabu antykryzysowego nie padają słowa o całkowitym lockdownie, natomiast ja osobiście nie mogę powiedzieć, że na pewno nie będzie lockdownu gospodarczego - powiedziała w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk. Jak zapewniała, rząd dąży do tego, żeby skutki gospodarcze pandemii były jak najmniejsze. - My żyjemy z dnia na dzień, obserwując sytuację w kraju zarówno od strony epidemicznej, jak i gospodarczej. Na uwagę, że biznes nie żyje z dnia na dzień, odparła: "ministerstwo rozwoju prowadzi spotkania branżowe, dziś widzę się z branżą hotelarską i eventową". - Ale z wirusem nie mamy możliwości porozmawiania i powiedzenia jemu: poczekaj dwa tygodnie, bo musimy przygotować branże - dodała.

0
0
81
Podziel się
Komentarze (81)
zobacz więcej komentarzy (81)
KOMENTARZE
(81)
Pis
2 lata temu
Ludzie czas wywalić PIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zzz
2 lata temu
jakoś to będzie, Polak mądry po szkodzie, Polak potrafi (sic), polski porządek, ja bym dodał do tego: wybraliście to macie!
xxx
2 lata temu
Polska w szoku, kto by pomyślał.
rick
2 lata temu
Bardzo ale to bardzo jestem ciekawy jak myśli rządzić w przyszłości oczywiście po wygranych wyborach dzisiejsza opozycja, przecież my idąc ich przykładem będziemy paraliżować protestami kraj non stop. nie zdają sobie sprawy co robią, ale będzie dym.
ugg
2 lata temu
Nie mamy rządu.
...
Następna strona