Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|

Wiceszowa ZNP: jest chemia i zrozumienie z nową panią minister

- Mieliśmy spotkanie z panią Barbarą Nowacką, nową panią minister edukacji, jest chemia i jest zrozumienie. Doceniamy podwyżki – powiedziała w programie "Newsroom" WP Urszula Woźniak, wiceprezes ZNP. - Natomiast uważam, że trzeba korzystać z doświadczenia, jakie posiadają profesjonaliści w tym zakresie. Prawda jest taka, że trudno zwykłemu człowiekowi zorientować się w wynagrodzeniach nauczycieli, w tym jak rozumieć kwotę bazową, średnie wynagrodzenie, zasadnicze. Każdy by się w tym pogubił – uważa Woźniak.
KOMENTARZE
(28)
Kibler
3 miesiące temu
Niech dadzą dodatek za klasy pow 30 uczniów. Jak tego nie zrobią będzie pokusa żeby braki nauczycieli nadrabiać "wielkością" klas ... To na dłuższą mete pogłębi problem. Kto procował w szkole wie a tym co nie pracowali niech sobie wyobrażą młodą nauczycielkę po studiach w 40 osobowej klasie nastolatków ... którzy wszystko mogą na niczym im nie zależy i wszystko im się należy a prośbę o schowanie telefonu traktują jak zamach na wolność osobistą. Przyjście do szkoły to takie spotkanie towarzyskie w którym można popisać się ciuchami telefonem i ponabijać z nauczycieli.
Marek
3 miesiące temu
No to ZNP wyrolował nauczycieli . Teraz to widać wyraźnie . Zamiast godnych zarobków , tęczowe piątki , zamiast walki o prestiż nauczycieli , dramatyczne okrojenie godzin lekcyjnych . Za to z pewnością aktywnie włączą się w walkę o dostępność tabletki dzień po dla dzieci . Brawo .
Belfer frajer
3 miesiące temu
No nie chcą się nauczyć rządzić po nowemu, nie mają zielonego pojęcia, że ludzie się już zmienili i że trzeba trochę inaczej zarządzać niż poprzez to co zwykle czyli rżnięcie ciemnego ludu bez pamięci i miłosierdzia. A dałem im szansę jakim ja belfer frajerem jestem
Nauczyciele n...
3 miesiące temu
Ciekawe jak bardzo wytrzymali na frustrację i na obniżanie wyników sondaży będą tak zwani koalicjanci koalicji oszukańczej, którzy póki co nabrali wody w usta bo boją się oszusta Tuska
Afera Tuska
3 miesiące temu
Takie oszukiwanie nauczycieli już na samym początku kadencji nie może być inaczej nazwane niż "walenie belfra gate"
...
Następna strona