Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wojska Obrony Terytorialnej zapłacą mniej za paliwo. MON podpisało porozumienie z Orlenem

Ministerstwo Obrony Narodowej podpisało porozumienie z PKN Orlen. Dzięki niemu Wojsko Obrony Terytorialnej będzie mieć zniżki na paliwo na stacjach koncernu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Porozumienie podpisali Daniel Obajtek, prezes Orlenu, minister Mariusz Błaszczak w obecności Andrzeja Dudy. (Fot: Ministerstwo Obrony Narodowej)

- Wojska Obrony Terytorialnej bardzo aktywnie wspierają Polaków w walce z koronawirusem, dlatego uruchomiliśmy specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu Wojska Obrony Terytorialnej uzyskają zniżki na paliwo na stacjach PKN Orlen. Tylko wspólnie możemy stawić czoło pandemii - napisał na Twitterze prezes koncernu Daniel Obajtek.

"Dziękujemy PKN Orlen za gest solidarności z żołnierzami WOT, którzy w specyficzny sposób pełnią służbę dla Polski łącząc pracę zawodową i życie rodzinne ze służbą wojskową" - napisano na oficjalnym profilu WOT.

Przy podpisywaniu porozumienia pomiędzy Ministerstwem Obrony Narodowej a PKN Orlen obecny był też prezydent Andrzej Duda.

Zobacz też: Dla nich marzec był rekordowy. "Następne miesiące będą gorsze"

- Jestem pod wrażeniem skali wsparcia, jakiego Wojska Obrony Terytorialnej udzielają służbom i instytucjom walczącym z epidemią. Szczególnie dziękuję żołnierzom-ochotnikom, którzy służbę w tych trudnych warunkach łączą ze swoją pracą zawodową. To trzeba doceniać, dlatego dziękuję prezesowi Danielowi Obajtkowi za ten gest wsparcia - powiedziała głowa państwa po podpisaniu umowy.

Jacek Sasin zapowiada zniesienie części ograniczeń w związku z koronawirusem
Otwarcie galerii, lasów i parków. Sasin uchylił rąbka tajemnicy

- Po raz kolejny okazuje się, że kapitał ma narodowość, czego dowodem jest odpowiedzialna postawa wielu polskich firm, w tym PKN Orlen, które w czasie kryzysu solidarnie wspierają instytucje państwa i obywateli - dodał Duda, cytowany na oficjalnej stronie prezydenckiej.

Kredytobiorcy frankowi boją się, że w aneksach banki mogą zawrzeć niekorzystne dla nich rozwiązania
"Wakacje kredytowe" nie rozpalają wyobraźni frankowiczów. Boją się haczyków

Nie podano szczegółów dotyczących wysokości zniżki oraz limitów. Wiadomo natomiast, że żołnierze-ochotnicy zostaną objęci programem "Karta Rabatowa dla żołnierza OT". Ta karta będzie ich uprawniać do zniżki na stacjach PKN Orlen na zakup paliw.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-04-2020

KlerCo za dobrodzieje zapomnieli chyba o lekarzach/ratownikach medycznych/policjantach ale nie ma to jak pompowac $ w najemnikow co skutecznosc bojowa … Czytaj całość

15-04-2020

GagatekPrzestańcie uprawiać propagandę o heroizmie "fojska" bo to jest niesmaczne. Powiedzcie lepiej o podwyżkach dla "fojska" w tych … Czytaj całość

15-04-2020

AlaA ja bym jednak prosił o podanie zniżek jestem z branży paliwowej i jeśli dajecie ludziom jakieś śmieszne rabaty a macie najdrożej na swoich stacjach … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (76)