Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Granaty hukowe i gaz łzawiący. Przeciwnicy obostrzeń wyszli na ulice Warszawy

Od południa w Warszawie trwały protesty przeciwników obostrzeń, które w piątek wprowadził rząd. Przypomnijmy. Cała Polska znalazła się w czerwonej strefie, restauracje zostały zamknięte, uczniowie klas 4-8 od poniedziałku przechodzą na naukę zdalną. Rząd zwrócił się do seniorów, by pozostali w domach. Protestujący skandowali hasła: "pandemia to ściema", "precz z państwem policyjnym" i "precz z komuną". Policja użyła gazu łzawiącego i granatów hukowych. Manifestanci próbowali przejść z Placu Defilad przed siedzibę Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Nowogrodzkiej. Policja zablokowała marsz od strony Dworca Centralnego. Protest zakończył się około godz. 18.

0
0
1486
Podziel się
Komentarze (1486)
zobacz więcej komentarzy (1486)
KOMENTARZE
(1486)
Emerytka
2 lata temu
Szacunek dla wszystkich wolnych Polaków biorących udział w protestach przeciwko tyrani PiS
Jan
2 lata temu
Pluje na mundur policji
Rozpacz
2 lata temu
W Iranie kobiety były wolne do momentu, kiedy do władzy doszli przywódcy religijni, którzy założyli im burki i pozbawili podstawowych praw !!! Powinna być rozdzielność państwa od kościoła !!! Nie wszyscy jesteśmy katolikami.
info
2 lata temu
Tak stop zniewoleniu. Dajcie nam żyć !!!!
Andrzej
2 lata temu
Nie zabijaj!! Dziś chcecie aborcji jutro eutanazji?? Kobieta nie ma prawa decydować o życiu lub śmierci dziecka!! Każde dziecko ma prawo do życia!! Widziałem ludzi z zespołem Downa którzy pracowali jak każdy inny człowiek. To naziści byli pierwszymi którzy wprowadzili u nas aborcje po raz pierwszy w czasie wojny.
...
Następna strona