Trwa ładowanie...
bDozlFRx

Notowania

Przejdź na

Wyzwiska, agresja, zatrzymania. Przeciwnicy obostrzeń wyszli na ulice Warszawy. Policja użyła gazu i granatów hukowych

Od południa w Warszawie trwają protesty przeciwników obostrzeń, które w piątek wprowadził rząd. Cała Polska znalazła się w czerwonej strefie, restauracje zostały zamknięte, uczniowie klas 4-8 od poniedziałku przechodzą na naukę zdalną,. Rząd prosi seniorów o pozostanie w domach. Protestujący skandują hasła: "pandemia to ściema", "precz z państwem policyjnym" i "precz z komuną". Policja użyła gazu łzawiącego i granatów hukowych. Manifestanci próbowali przejść z Placu Defilad przed siedzibę Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Nowogrodzkiej. Policja zablokowała marsz od strony Dworca Centralnego.

3839 reakcji
2013
340
1486
Podziel się
Komentarze (1486)
24-10-2020
DS
Popieram, Polacy, mimo drobnych różnic trzymajmy się razem i nie dawajmy się dzielić! Dziś zniszczą przedsiębiorców, jutro lekarzy, pojutrze rolników i tak do przejęcia...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (1486)
bDozlFRJ
KOMENTARZE
(1486)
DS
miesiąc temu
Popieram, Polacy, mimo drobnych różnic trzymajmy się razem i nie dawajmy się dzielić! Dziś zniszczą przedsiębiorców, jutro lekarzy, pojutrze rolników i tak do przejęcia komunistycznej władzy nad jednostka pod pretekstem.
P0lak
miesiąc temu
szkoda że nie brakowało jedności przed wyborami ..... teraz to już za późno PiS chce zdemolować wszystko na co Polacy walczyli .....
ted
miesiąc temu
No cóż pamiętam czasy komuny i to dosłownie bo jeszcze w armii byłem kiedy ona panowała i przez głowę by mi nie przyszło że ona wróci w innej postaci ale wróciła i mam obawy czy ta obecna czasem nie jest gorsza.
bDozlFSb
BS
miesiąc temu
Drodzy policjanci, nie służcie przestępcom, którzy po zmianie opcji politycznej w Polsce zostaną postawieni przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Nie wykonujcie ślepo bezprawnych poleceń morawieckiego, gdyż i wy będziecie sądzeni za ,, podnoszenie ręki,, na obywateli, tego wam społeczeństwo nie zapomni.
Dana
miesiąc temu
Nie na darmo kupili 20 wozow bojowych dla policji, och nasi kochani wielbiciele suwerenow
...
Następna strona