Trwa ładowanie...
bESNGyTF
Notowania
Przejdź na

Zagraniczne wakacje Łukasza Szumowskiego. "Chciał być anonimowy"

- Minister Szumowski jest tak znaną osobą, że być może wypoczynek w Polsce mógł być dla niego stosunkowo mało komfortowy i to usprawiedliwia pana ministra. Chciał być anonimowy i uciec od ludzi - mówił o wakacjach Łukasza Szumowskiego na Wyspach Kanaryjskich szef GIS - Jarosław Pinkas. Ja, jeżeli będę miał chwilę dla siebie, z całą pewnością spędzę ten czas w Polsce. Apeluję do wszystkich, którzy mają zaplanowane jeszcze wakacje, żeby spojrzeli na Europę, jak wygląda tam zapadalność. Polska jest krajem bezpiecznym - przekonywał Jarosław Pinkas.

0
0
221
Podziel się
Komentarze (221)
zobacz więcej komentarzy (221)
bESNGyTR
KOMENTARZE
(221)
Jagoda
rok temu
Ja już nie mogę się doczekać moich polskich wakacji! Kupiliśmy jakiś czas temu mieszkanie pod wynajem - apartamenty Lubicz w Rowach. Teraz przynajmniej mamy gdzie jechać na wakacje.
Maximus
rok temu
Anonimowy - my wszyscy chcemy byc anonimowi i jechac na wakacje i wrocic normalnie a tu klamca chce byc ponad wszystkim. Takie cos tylko w PRL bis.
logiczny
rok temu
Rozumiem, że chce być anonimowy dla sądu czy prokuratury ale przecież dla dobra rodaków nie zrezygnuje ze sławy bohatera i pogromcy pandemii.
bESNGyUj
GŁUPKI
rok temu
A CO NIE MA PRAWA BYĆ NA WAKACJACH
GŁUPKI
rok temu
A CO NIE MA PRAWA BYĆ NA WAKACJACH
...
Następna strona