Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Marcin Walków
Marcin Walków
|
aktualizacja

Zakaz rejestracji aut spalinowych staje się faktem. "Koncerny motoryzacyjne będą musiały przestawić wajchę"

- To był ważny krok w procesie dekarbonizacji transportu drogowego. Od 2035 r. nie będą sprzedawane pojazdy z napędami spalinowymi, z drobnym wyjątkiem dla e-paliw. To nie jest wyjątek, z którego nasza branża jest zadowolona - powiedział Aleksander Rajch, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA) w programie money.pl. - Koncerny motoryzacyjne będą musiały przestawić wajchę na produkcję pojazdów zeroemisyjnych, wszystko wskazuje na to, że elektrycznych. To olbrzymia zmiana, bo to nie nastąpi w 2035 r., ale musi nastąpić chwilę wcześniej, by wszyscy byli na to gotowi - dodał.

infrastruktura
49
Podziel się:
KOMENTARZE
(49)
Wawiak
4 tyg. temu
Przecież produkcja i eksploatacja elektryków jest tak samo, o ile nie bardziej obciążająca dla środowiska!!!! Przeczytajcie "Wojnę o metale rzadkie", to zrozumiecie.
Myśleć
5 miesięcy temu
Zacznijmy od tego że teza o szkodliwości CO2 dla atmosfery jest z gruntu fałszywa i nikt nigdy tego nie udowodnił ani rzetelnie nie policzył... Cała ta zielona eurokomuna opiera się na bujda h tak samo jak szczepienia MRNa... Biznes jest biznes i o niego chodzi a nie o nasze zdrowie czy dobro planety... Naiwniacy POBUDKA
Olo
6 miesięcy temu
Komuna cała gębą . Brak słów!!
Użytkownik
6 miesięcy temu
Do tego czasu ta cała Unia nie dotrwa
Ze wschodu
6 miesięcy temu
Polacy przecież wy się bojicie zmian. Pozatym kto będzie kupować nasza ropę i gas?
...
Następna strona