Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zaplanuj podróż już dziś. Jeśli zmienisz zdanie PLL LOT zmieni twoją rezerwację

Chcesz zmienić datę podróży? Zrezygnować z biletu? A może przekazać bilet innej osobie? Takie elastyczne rozwiązania umożliwia PLL LOT. Taryfy Flex Plus – bo o nich mowa – towarzyszą wznowieniu lotów międzynarodowych, z których można korzystać od lipca.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Polski przewoźnik, by zwiększyć komfort podróżowania, szczególnie w dobie pandemii, wprowadził nowe udogodnienia dla pasażerów – taryfy Flex Plus.

Artykuł powstał we współpracy z PLL LOT.

Po wielu tygodniach zamknięcia marzymy o chwili relaksu. Nie chcemy też rezygnować z wakacji, w tym tych zagranicznych.

Dlaczego? Bo taki wyjazd paradoksalnie może być tańszy

Od lipca będziemy mogli bez przeszkód polecieć aż do 36 europejskich kurortów. #LOTnaWakacje to m.in.: Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Malta, Bułgaria, Czarnogóra, Macedonia, Cypr, Albania czy wyspy Santorini, Kos, Korfu i Kreta, Niemcy, Czechy, Belgia, Norwegia, Bułgaria i Grecja.

Wszystkie rejsy są bezpośrednie i dostępne z lotnisk w całej Polsce. Wakacyjna siatka LOT-u rozszerza dotychczasowy rozkład połączeń krajowych oraz rejsów międzynarodowych średniego i dalekiego zasięgu.

(Materiały prasowe)

Polski przewoźnik, by zwiększyć komfort podróżowania, szczególnie w dobie pandemii, wprowadził nowe udogodnienia dla pasażerów – taryfy Flex Plus.

Oferta dostępna jest w sprzedaży od 24 czerwca – nie tylko na lipcowe rejsy zagraniczne, ale także krajowe. Obowiązuje na loty średniego i dalekiego zasięgu, we wszystkich klasach rezerwacyjnych.

Elastyczna taryfa biletowa

Czym dokładnie są taryfy Flex Plus?

To łatwiejsze zarządzanie rezerwacjami. Do wyboru są trzy taryfy: – Economy Flex Plus, Premium Flex Plus i Business Flex Plus.

Różnią się dodatkowymi warunkami w zależności od klasy oraz długości rejsu.

Wykupując bilet w powyższych ofertach, możemy oczywiście liczyć na szereg wspólnych udogodnień.

Po pierwsze – mamy możliwość rezygnacji z podróży i zwrócenia biletu w preferencyjnej cenie.

Dla rejsów krótkich (short haul) – mając bilet w taryfie Economy, możemy z niego zrezygnować za odpłatnością 30 euro, w taryfie Business – 65 euro, na rejsach długodystansowych (long haul) – rezygnacja z biletu Economy Flex Plus wynosi 60 euro, a w Premium i Business – 100 euro.

Po drugie – możemy zmienić dane na bilecie, czyli np. przepisać go na innego pasażera (do 48 godz. przed wylotem) za odpłatnością 60 euro.

Po trzecie – mamy możliwość bezpłatnego wybrania nowego terminu lotu pod warunkiem dostępności miejsc.

Po czwarte – jeśli nie pojawimy się na zaplanowanym locie, bilet nam nie przepada. Wystarczy, że zmienimy datę podróży i dopłacimy 100 euro.

– Taryfy Flex Plus wprowadzają nową jakość podróżowania w dobie pandemii. Rozumiemy obawy naszych pasażerów. Dlatego chcemy ich przekonać, że latanie z LOT-em jest wygodne i bezpieczne. Oferując coraz większe możliwości podróżowania, będziemy jednocześnie wspierać ich decyzje w przypadku zmiany planów. W tym celu powstała nowa oferta taryf Flex Plus. Po raz pierwszy umożliwiamy dokonywanie tak szerokich zmian w rezerwacji – wyjaśnia Prezes Zarządu PLL LOT Rafał Milczarski.

Bilet do wymiany

Szczegóły dotyczące elastycznych taryf znajdziemy na stronie polskiego przewoźnika www.lot.com.

Nowa, korzystna oferta taryfowa, dotyczy także biletów zakupionych przed pandemią.

Na przykład, jeśli wykupiliśmy lot, który miał się odbyć między 15 marca a 15 czerwca, i został odwołany – możemy bilet wymienić bezpłatnie na inny, na tej samej trasie. Dodatkowo otrzymamy do 30 procent zniżki na kolejną podróż.

Jeśli natomiast chcemy wymienić bilet na lot, ale na innej trasie niż pierwotna – dopłacamy tylko różnicę, a LOT odlicza od ewentualnej dopłaty jeszcze 200 zł.

W przypadku, gdy wciąż jesteśmy niezdecydowani, co zrobić z kupionym biletem na rejs, który nam odwołano, możemy skorzystać z jeszcze innej opcji, a mianowicie zamienić go na voucher.

Jest ważny rok od momentu wydania. W tym czasie możemy go wymienić na nowy lot realizowany przez następnych 12 miesięcy, a nawet przekazać komuś innemu.

Po Polsce i za granicę za 99 zł

To nie wszystko, co oferuje nam polski przewoźnik. Na stronach LOT można znaleźć połączenia krajowe w cenie od 99 zł. Siatka krajowych połączeń obejmuje następujące kierunki: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra.

Podróż samolotem, mimo obowiązujących rygorów sanitarnych jest więc stosunkowo tania, bezpieczna i co oczywiste szybsza niż innymi środkami komunikacji.

Artykuł powstał we współpracy z PLL LOT.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-06-2020

prawdaLUDZIE nie dAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! Ta firma po wyborach upadnie i nigdzie nie polecicie! Ja miałem lot na 3 lipca i mi odwołali a teraz jak już musiałem … Czytaj całość

29-06-2020

ostrzegamOstrzegam NIE KUPOWAĆ! Lot zostanie owłowany za godzinę bez możliwości zwrotu pieniędzy!

29-06-2020

loolKrótki scenariusz. Zamawiacie, lecicie, po przylocie mierzą wszystkim temperaturę. Okazuje się że jeden z pasażerów ma podwyższoną temperaturę. … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (28)