Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

ZNP czeka na spotkanie z ministrem Czarnkiem. "Unika nas. To jest niepoważne zachowanie"

- Nie wiem, kiedy uda nam się spotkać z ministrem Przemysławem Czarnkiem. Mimo próśb i pism nie mamy od niego żadnych informacji. Komunikuje się z nami tylko za pośrednictwem mediów, a jest wiele tematów do przedyskutowania, które dotyczą nie tylko nauczycieli, ale także dzieci - powiedział w programie "Newsroom" WP Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZNP. – Minister unika spotkania z nami, nie wiem, czy ze strachu. Wciąż przesuwa termin. To jest niepoważne zachowanie szefa resortu edukacji. Widać, że nie chce rozmawiać o realnych problemach polskiej szkoły.
17
Podziel się:
KOMENTARZE
(17)
Mar
rok temu
pensja nie odpowiada trzeba się przebranżowić jak reszta społeczeństwa , a może zostać panią sprzątająca czy ambicja nie pozwala. Teraz większość dzieci chodzi ja korepetycje i do prywatnych szkół bo jak nie ma karty nauczyciela to jakoś poziom nauczania wyższy więc jaka praca taka płaca skoro rodzice i tak płaca prywatnie to ta część obciąć z budżetu szkół
wer
rok temu
nie doczekają się , bo to tchórz
Były etatowy ...
rok temu
No niestety nie pierwszy minister edukacji, który jest oderwany od szkolnej rzeczywistości. Nauczyciele i dyrektorzy borykają się dziś z dużo ważniejszymi problemami niż ideologiczne. Jest mnóstwo luk prawnych, mnóstwo sprzeczności między przepisami KN a Kodeksem Pracy i Konstytucją. Mało kto o tym wie i mało kto o tym mówi. Odszedłem z zawodu i założyłem z kolegami firmę korepetytorską. Kursy, prywatne lekcje, konsultacje. Zupełnie inna jakoś pracy bez zbędnej idiotycznej papierologii. Polecam.
Prawda
rok temu
Kasujecie komentarze taka jest wolność słowa, ale to tylko świadczy o tym, że prawda w oczy kole. Minister Cz. i Broniarz zniszczyli zawód Nauczyciela i powinien jeden z drugim odejść, gdzie są pieniądze panie Broniarz za zeszłoroczne strajki bo tak obiecaliscie ? Nauczyciele nie mają za co godnie żyć dno totalne !Proponuję Panu ministrowi żyć za 3.5 przez kilka miesięcy, a nie za 20 tys to wtedy zrozumie.
oświadczam
rok temu
jestem po doktoracie, pracuje w instytucie. Zarabiam mniej niż nauczyciel podstawówki. Także proszę się nie rozpędzać z tymi datkami na nauczycieli.