Trwa ładowanie...
bDRTEzqZ

Notowania

Przejdź na

Zwrot pieniędzy za odwołane wakacje. Wiceminister tłumaczy, jak to ma wyglądać

Wkrótce ma ruszyć wypłata pieniędzy dla tych, którzy nie polecieli na opłacone wcześniej wakacje z powodu lockdownu. - Jest to mechanizm, który jest ewenementem na skalę europejską - chwalił się w programie "Money. To się liczy" Andrzej Józef Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju. - Skonstruowaliśmy bezpośrednio wypłatę dla klientów biur podróży. Uznaliśmy, że będzie to bardzo bezpieczne i bardzo dobre wizerunkowo. Wygląda to tak, że biuro podróży robi listę tych imprez, które zostały odwołane i klientów, klient składa wniosek, a Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny go weryfikuje - wyjaśnił. Jak dodał, zwroty będą dotyczyć tych, którzy nie płacili gotówką. Płacący "żywym pieniądzem" odpowiadają jednak zaledwie za 0,5 procenta obrotów biur.

3 reakcje
0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
18-10-2020
PaulinaCieszę się, że udało mi się w tym roku odpocząć przez chwilę. Pojechaliśmy na urlop do Grand Lubicz do Ustki i jestem na maxa zachwycona pobytem tam - było super!
zobacz więcej komentarzy (3)
bDRTEzrl
KOMENTARZE
(3)
Paulina
6 miesięcy temu
Cieszę się, że udało mi się w tym roku odpocząć przez chwilę. Pojechaliśmy na urlop do Grand Lubicz do Ustki i jestem na maxa zachwycona pobytem tam - było super!
M60nn
6 miesięcy temu
A mnie oddali pieniądze po 190 dniach,bez ich wniosków itd.
sPiSek
6 miesięcy temu
Najpierw 194 dni czekania i teraz dodatkowo nawt do lutego 2021 roku można czekać. A strona to istna katorga. Oddajcie pieniądze bo one nie są wasze tylko moje. Ile mam czekać? To złodziejstwo w bialy dzień
bDRTEzrD