Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dziś poznamy dane z rynku pracy w USA

0
Podziel się

Dzisiejszy dzień przeniesie jedynie dwie nowe publikacje, ale za to będą one bardzo istotne.

Dziś poznamy dane z rynku pracy w USA
bEghWlDp

Równe szanse byków i niedźwiedzi

Wczorajsze informacje wywołały dużo zamieszania na głównej parze walutowej. Kurs co chwile znacznie się zmieniał osiągając raz poziom 1,4080, a raz 1,4150. Sesje amerykańska i azjatycka przyniosły pewną stabilizację tych zmian i ostatecznie dziś rano kurs EUR/USD wynosi 1,4198. Dziś na inwestorzy poznają ważne dane z USA, które będą z pewnością miały wpływ również na pierwszą część sesji europejskiej. Obecnie obie strony mają równe szanse na przejęcie kontroli nad losem eurodolara.

Złoty pod wpływem nastrojów globalnych

Dzięki powrotowi eurodolara w okolice poziomu 1,42 pary złotówkowe pod koniec dnia znalazły się poniżej poziomów otwarcia, co oznaczało, że nasza waluta zyskała na wartości. Dalsze losy naszej waluty cały czas uzależnione są od nastrojów inwestorów zagranicznych, który w tym momencie nie są takie pewne. Z jednej strony co jakiś czas pojawia się realizacja zysków, a z drugiej strony później szybko powracają dobre nastroje. Dlatego nie pozostaje nic innego jak obserwacja zachodzących zmian i oczekiwanie na decydujące rozstrzygnięcia.

bEghWlDr

Dzisiejszy dzień przeniesie jedynie dwie nowe publikacje, ale za to będą one bardzo istotne. Obie pojawią się o godzinie 14:30 i będą pochodziły z amerykańskiego rynku pracy. Poznamy wówczas zmianę zatrudnienia w sektorze pozarolniczym (prognozy wskazują na spadek liczby etatów o 520 tys., poprzednio spadek o 539 tys.), a także stopę bezrobocia, która ma wzrosnąć z 8,9% poprzednio do 9,2% obecnie.

bEghWlDS
komentarze walutowe
dziś w money
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)