Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ważny dzień dla eurodolara. Złoty lekko zyskuje

0
Podziel się

Kurs głównej pary walutowej nie powinien pokonać piątkowych maksimów.

Ważny dzień dla eurodolara. Złoty lekko zyskuje
bErxIrhN

Dzisiejsza sesja rozpoczyna się od wzrostów głównej pary walutowej obecnie wyceniana jest ona na 1,3181. Naszym zdaniem kurs nie powinien dziś definitywnie pokonać piątkowych maksimów czyli poziomu 1,3190, które są najbliższym poziomem oporu.

Podczas dzisiejszej sesji nie mamy również istotnych figur makroekonomicznych. Najistotniejszą z nich będzie odczyt indeksu sentix za wrzesień ze Strefy Euro, jednak i te dane będą o ograniczonym znaczeniu dla rynku. Inwestorzy będą dziś wyczekiwali informacji z USA, gdzie zbierze się Kongres i będzie mógł głosować w sprawie interwencji w Syrii, jeżeli wyda taką zgodę dolar może znów zacząć zyskiwać na wartości.
W przekroju całego tygodnia, zapowiada się on dość ubogo jeśli chodzi o dane makro, dopiero w czwartek i piątek pojawią się ważne dane z USA, jednak jak już nie raz nauczyło życie i przy takim kalendarzu możliwe są duże wahania kursu.

Złoty mocniejszy

Dzisiejszy poranek w ślad za korzystnym kwotowaniem pary EUR/USD rozpoczyna się od niewielkiego umocnienia naszej waluty. Dolar wyceniany jest na 3,2476 PLN, zaś euro na 4,2797 PLN. Kolejne godziny mogą jeszcze przynieść niewielką skale umocnienia złotego. Na gruncie analizy technicznej na parze USD/PLN mocnym wsparciem jest poziomo 3,2250 PLN, zaś na EUR/PLN 4,25 PLN, ale dziś nie przewidujemy możliwości ich testowania.

bErxIrhP
bErxIriq
dziś w money
komentarze walutowe
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)