Trwa ładowanie...
bETwFiOd
Notowania
Przejdź na

Pawłowicz nawołuje do polexitu? Belka: Zostaniemy w Unii, ale bez pieniędzy i przywilejów

"Wycofajmy się z tego interesu. Nie ma dla Polski kasy, Polska nie ma długu" - napisała sędzia TK Krystyna Pawłowicz na Twitterze, sugerując, że Polska powinna wystąpić z Unii Europejskiej. - Muszę komentować jakieś skrajne, zupełnie nieodpowiedzialne wystąpienia. Jest po prostu smutne, że taka osoba pełni tak istotną funkcję, czyli członka Trybunału Konstytucyjnego. Te wypowiedzi są kompromitujące ją, Polskę i cały ten obóz rządzący - powiedział w programie "Newsroom" prof. Marek Belka. - Nie ma w Unii Europejskiej procedury wyrzucenia z tego klubu, natomiast Polska może stać się takim zombie we Wspólnocie. Będzie pozbawiona funduszy, ale i różnego rodzaju przywilejów związanych ze wspólnym rynkiem, będzie pozbawiona prawa głosu. Gdzieś tam będziemy się krzątać po kątach, zanieczyszczając atmosferę. Tego się obawiam - dodał.

0
0
108
Podziel się
Komentarze (108)
zobacz więcej komentarzy (108)
bETwFiOp
KOMENTARZE
(108)
Art
miesiąc temu
Na szczęście medal ma zawsze dwie strony i w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak wracac do szarej strefy. Ciekawe do czego wróci 36% społeczeństwa? :))))) na zdrowie.
54321@
miesiąc temu
Bredzi Belka? Pieniądze dostaniemy, albo wypowiemy umowę reasekuracyjną dla kredytów, nałożone kary potrącony że składki do UE, lub wstrzymamy wpłaty do UE i przeznaczymy dla gospodarki Polskiej (zbrojenie) i co n zrobią, co pozbawią głosu, zawieszą w prawach i obowiązkach UE? To strzał dla nich w kolano, a dla żydowskich inwestorów z Niemiec to tragedia, nie otrzymają zwrotu (0,83 euro) z każdego zainwestowanego prze Polskę 1 euro! Ach, ten ekonomista?
M.
miesiąc temu
Jedyna madra osoba, i jedna z bardziej ineligentnych kobiet w sejmie niezdziwie sie jak kiedys bardzo awansuje, takich osob Polska potrzebuje
bETwFiOH
Niemiec
miesiąc temu
Donosiciele lub zwykli zdrajcy dostali po gaciach, więc skowyt jest już straszny. A Polska i Polacy muszą robić i pracować dalej i myśleć dalej, bo nikt to za was nie uczyni. Umiecie liczyć? liczcie na siebie, bo ataki i tak będą, bo co postkomuchom i ultralewicy pozostało? PiS musi tylko myśleć i służyć narodowi i to wystarczy.
Jdjd
miesiąc temu
Gdyby nie donosiciele na Polskę to kasa by chyba była ?
...
Następna strona