Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Gąsiorowski
Mateusz Gąsiorowski
|
aktualizacja

Ścieżka Smart. Pięć miliardów złotych czeka na firmy

Do 9 maja mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą składać wnioski na unijne dofinansowanie w ramach "Ścieżki SMART". W puli jest 5 mld zł. - Suma jest imponująca. Takiego konkursu dawno nie widzieliśmy - mówiła w programie "Money.pl Polska w UE" Karolina Koseska-Mikołajuk, ekspertka ds. dotacji unijnych z Letinn Consulting. Na co można uzyskać środki? - W branży kosmetycznej możemy np. opracować nowy typ kosmetyku, charakteryzującego się innowacyjnym składem chemicznym, który wytworzy nową, nieznaną do tej pory jakość. Bardzo ożywiona jest teraz branża medyczna. W tym przypadku można pozyskać pieniądze na automatyzację i przyspieszanie diagnostyki, żeby np. lekarze mogli, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, szybciej stwierdzić, w którą stronę prowadzić pacjenta - dodała.

9
Podziel się:
KOMENTARZE
(9)
Dyzio
rok temu
Jest tylko jeden ale bardzo ważny argument - musisz mieć kontakty z PIS.
Jano
rok temu
To jest kasa na nierobów ktoś napisał że efekt jaki będzie to będzie ale kasę na wypłaty i premie i nowe auta elektryczne i promowanie jaki elektryk dobry bo za darmo
tokitiki
rok temu
proponuję sprawdzony przez bielanowów projek: gra strategiczna z jedynym możliwym rozwiązaniem pt: "znajdź słupa - zdobądź fortunę"
zzz
rok temu
30% na partię pisu dasz, dotację masz
PiS to zło
rok temu
Dostaną swoi jak to prezydent powiedział ojczyznę dojną zwrócić nam panie