Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rafał Trzaskowski deklaruje kwotę wolną od podatku i obiecuje nie podpisywać żadnych ustaw podatkowych. - To moja deklaracja z kampanii wyborczej. Wyścig trwa, czekamy kto da więcej, niech się kandydaci licytują. Nie zdradzę ile wystarczy, by zdobyć mój głos, bo to powstrzymało by licytacje. A teraz kandydaci prześcigają się, by przypodobać się 1,3 mln wyborców Konfederacji. To dobrze, wreszcie ktoś zwraca uwagę na zdroworozsądkowe postulaty - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" poseł Krzysztof Bosak, kandydat na prezydenta w I turze wyborów. - Panowie się o te głosy ścigają, my się cieszymy, że nasze postulaty programowe wchodzą do głównego nurtu polityki. Im więcej osób nas popiera, tym bardziej idzie to w dobrą stronę. Tylko tak dalej i za 3 lata wchodzimy do Sejmu w kilkadziesiąt lub więcej osób - dodał.

83
Podziel się:
KOMENTARZE
(83)
Bosak miał na...
4 lata temu
Ja moi znajomi i rodzina oddamy głos na Trzaskowskiego
skaand
4 lata temu
Co Bosak chcesz się sprzedać???? Swędzi ty.....ek. Bądź wierny ideałom a nie się sprzedajesz. To wygląda jak casting na wyjazd do Dubaju.
lu
4 lata temu
JA TAM WIEM NA KOGO NIE ZAGŁOSUJE KORWIN,. TRZASKOWSKI ZABRONIŁ FAJERWERKÓW NA SYLWESTRA A JEGO PIES BARDZO JE LUBIŁ. ODPOWIEDŹ JEST PROSTA.
xxxx
4 lata temu
Chłopcu przewróciło się w głowie, myśli że ma na coś wpływ. Każdy zagłosuje jak chce albo nie zagłosuje wcale.
Ricardo
4 lata temu
Panie Bosak jest Pan naiwny jak dziecko Platforma już wcześniej domagała się od PiSu Waszej delegalizacji i wszystko idzie w dobrym kierunku pij Pan szampana jako poseł i ciesz się wygraną bo 8% to więcej niż 43% inna Wasza matematyka
...
Następna strona