Trwa ładowanie...
bFfwqcmt
Notowania
Przejdź na

Zerowy VAT na książki. "Czekamy na decyzję KE"

- Wniosek do Komisji Europejskiej jest przygotowany, właśnie go wysyłamy. Liczę, że Komisja przychyli się do niego - mówi w programie specjalnym Wirtualnej Polski "Koronawirus" wicepremier oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Jak dodaje, wprowadzenie zerowej stawki VAT pomoże nie tylko czytelnikom, ale również wydawcom, księgarzom czy przede wszystkim autorom, którzy dzięki temu łatwiej trafią do czytelników. - Na szczęście czytelnictwo w Polsce nie spada, ale musimy robić wszystko, żeby podnieść poziom czytelnictwa - dodał minister kultury i dziedzictwa narodowego. Wicepremier Piotr Gliński zwraca również uwagę, że podobny mechanizm działa już w wielu innych krajach, dlatego liczy na szybką zgodę od Komisji Europejskiej.

0
0
48
Podziel się
Komentarze (48)
zobacz więcej komentarzy (48)
bFfwqcmF
KOMENTARZE
(48)
Polak
2 lata temu
W PiS takie elity,że jeszcze nie wiadomo czy wybory się odbędą, a już karty wyborcze walają się po ulicach. Kolejny cud Dobrej zmiany.
To błąd
2 lata temu
Tanie nie jest cenione. Tanie książki, zamiast po przeczytaniu dać komuś innemu, wyrzuca sie na makulaturę
Pisdupki?@2qQ...
2 lata temu
Dwie pozycje będą na ten "0" VAT zasługiwały: "Mein Trump" A.Dudy i "Sen Srebrny Jarosława" J. Kaczyńskiego....
bFfwqcmX
MOC
2 lata temu
Tyle samo jest w pisowskich glowach rozumu. Wszedzie pisowskie kłamstwo i propaganda sukcesu a gdzie nie spojrzeć kraj w ruinie.
Ja
2 lata temu
I kto to pisze komentarze .. wszyscy wiemy, że wyznawcy PiS to czytajacy, ale nierozumiejacy :D :D :D ale to chyba trollowe komentarze, takie za 2,5 od linijki ..
...
Następna strona