Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Rejestr firmNIP 797-10-01-483 / kod pocztowy 05-660

Firma PIEKARNIA JÓZEF KAZANA

Status Podmiot aktywny
Adres rejestrowy ul.
05-660 Warka, mazowieckie
Telefon stacjonarny +48 (48) 667 00 83
E-mail kazana@vp.pl
NIP 797-10-01-483
REGON 670941749
PKD 10.52.Z - Produkcja lodów
10.71.Z - Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
10.89.Z - Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana
47.24.Z - Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
47.29.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Data wpisu 1900-01-01
Rozpoczęcie działalności 1995
Forma prawna Jednoosobowa własność prywatna
Osoby zarządzające Kazana JĂłzef - Właściciel
Ostatnie dostępne zatrudnienie 10
Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "WPM"). Przetwarzamy dane osobowe ujawnione w Biurach Informacji Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi w celu świadczenia Usług na rzecz naszych użytkowników, realizacji obowiązków przewidzianych prawem, w celach marketingowych WP. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora jakim jest m.in. prowadzenie działalności WPM obejmującej umożliwienie udostępnienie użytkownikom łatwego, kompletnego i rzetelnego dotarcia do publicznie udostępnionych w systemach teleinformatycznych danych pochodzących z Biur Informacji Gospodarczej, Krajowego Rejestru Sądowego oraz w Monitora Sądowego i Gospodarczego. Odbiorcami Twoich danych mogą być w szczególności użytkownicy korzystający z Usług WPM, podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje o warunkach, zasadach i sposobach zakomunikowania nam Twojej woli skorzystania z tych praw.

Wirtualna Polska Media S.A. informuje, że dane pochodzą z Bisnode Polska sp. z o.o.

W celu dopisania lub usunięcia danych prosimy o skorzystanie z adresu iodo@grupawp.pl
Wypromuj swoją firmę na własnej www: pobierz kod
Nasza firma w Money.pl
Wyszukiwarka firm
Sprawdź kontrahenta
Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.