Trwa ładowanie...
bEEElwSZ
Notowania

Emerytury 2019 – Wszystkie wiadomości

13. emerytura – komu będzie przysługiwała 13. emerytura? Jakie warunki należy spełnić? Kiedy pierwsze wypłaty "trzynastki"
202
07.03.2019 9:10

EMERYTURA+
 / 
13. emerytura – komu będzie przysługiwała 13. emerytura? Jakie warunki należy spełnić? Kiedy pierwsze wypłaty "trzynastki"

13. emerytura (zwana również „Emeryturą +”) to jeden z programów należących do tzw. nowej piątki oferowanej przez PiS. Sprawdzamy, kto może liczyć na wypłatę „trzynastki”, a także jakie warunki należy spełnić, aby ją dostać.

13 emerytura dla wszystkich emerytów oraz rencistów. Ile może wynosić „trzynastka”?
91
04.03.2019 15:15

EMERYTURY 2019
 / 
13 emerytura dla wszystkich emerytów oraz rencistów. Ile może wynosić „trzynastka”?

13 emerytura to jeden z pięciu projektów PiS, o których Jarosław Kaczyński poinformował podczas konwentu partii. „Trzynastka” ma być corocznym świadczeniem wypłacanym emerytom oraz rencistom.

Emerytura 2019. Waloryzacja emerytur. Sprawdzamy, o ile wzrosną świadczenia od marca 2019 roku
1
04.03.2019 11:03

WALORYZACJA EMERYTUR
 / 
Emerytura 2019. Waloryzacja emerytur. Sprawdzamy, o ile wzrosną świadczenia od marca 2019 roku

Emerytura w 2019 roku będzie wyższa. Tegoroczna waloryzacja emerytur wynosi 2,86 proc. lub 70 zł brutto. Na kwotowej podwyżce emerytur najbardziej skorzystają najbiedniejsi emeryci.

13. emerytura dla emerytów i rencistów. Od kiedy będzie wypłacana "trzynastka"?
73
28.02.2019 13:51

EMERYTURY
 / 
13. emerytura dla emerytów i rencistów. Od kiedy będzie wypłacana "trzynastka"?

13. emerytura to najnowsza zapowiedź pomocy dla emerytów, którą podczas konwencji PiS ogłosił Jarosław Kaczyński. „Trzynastka” będzie przysługiwała zarówno emerytom, jak i rencistom. Sprawdzamy, ile będzie wynosiła oraz kiedy można spodziewać się pierwszych wypłat 13. emerytury.

Emerytury 2019. Waloryzacji świadczeń już od 1 marca. Sprawdź, ile wyniesie podwyżka rent i emerytur
13
15.02.2019 11:55

MRPIPS
 / 
Emerytury 2019. Waloryzacji świadczeń już od 1 marca. Sprawdź, ile wyniesie podwyżka rent i emerytur

Emerytury i renty wzrosną wraz z początkiem marca. Świadczenia zostaną podwyższone o wskaźnik waloryzacji. Podpowiadamy, ile wyniesie podwyżka rent i emerytur.

bEEElwTb
Emerytury 2019. Elżbieta Rafalska podpisała komunikat w sprawie wskaźnika waloryzacji świadczeń. Podwyżki od 1 marca
21
12.02.2019 15:57

MRPIPS
 / 
Emerytury 2019. Elżbieta Rafalska podpisała komunikat w sprawie wskaźnika waloryzacji świadczeń. Podwyżki od 1 marca

Emerytury i renty wzrosną co najmniej o 70 zł z pierwszym dniem marca. Wskaźnik waloryzacji świadczeń w 2019 r. wyniesie 102,86 proc. - wynika z komunikatu podpisanego przez minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietę Rafalską. Najniższe emerytury wyniosą 1100 zł.

Emerytury 2019. Zwrot podatku dla niektórych emerytów. W marcu odbędzie się waloryzacja emerytur i zwrot nadpłaconego podatku z ZUS-u
15
11.02.2019 10:23

ŚWIADCZENIA
 / 
Emerytury 2019. Zwrot podatku dla niektórych emerytów. W marcu odbędzie się waloryzacja emerytur i zwrot nadpłaconego podatku z ZUS-u

Od marca 2019 roku emeryci powinni spodziewać się większego przypływu pieniędzy. W życie wejdzie zaplanowana waloryzacja emerytur, a także ZUS będzie zwracał nadpłacony podatek dochodowy wynikający ze zwiększenia kwoty wolnej od podatku. Sprawdź, o ile więcej pieniędzy dostaną emeryci.

Emerytury 2019: waloryzacja emerytur już w marcu. Sprawdź, ile wynoszą podwyżki
11
07.02.2019 14:58

WALORYZACJA 2019
 / 
Emerytury 2019: waloryzacja emerytur już w marcu. Sprawdź, ile wynoszą podwyżki

Emerytury 2019: waloryzacja emerytur już w marcu. Rząd przyjął projekt ustawy. Sprawdź, ile wynoszą podwyżki.

Emerytury 2019. Kiedy waloryzacja? Ile wyniosą podwyżki?
9
25.01.2019 18:40

EMERYTURY 2019
 / 
Emerytury 2019. Kiedy waloryzacja? Ile wyniosą podwyżki?

Emerytury 2019. Ile będzie wynosić podwyżka emerytur w nowym? Kiedy odbędzie się waloryzacja?

bEEElwTh
Emerytury 2019. Ile wyniosą? Kiedy wypłata?
35
09.01.2019 11:46

EMERYTURY 2019
 / 
Emerytury 2019. Ile wyniosą? Kiedy wypłata?

Emerytury i renty 2019. Rząd przyjął nowe zasady waloryzacji w 2019 roku. Jak duże podwyżki czekają emerytów?

"Money. To się liczy". NIK: polska żywność nafaszerowana chemią
1
03.01.2019 8:21

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". NIK: polska żywność nafaszerowana chemią

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.