Trwa ładowanie...
bDJAdLYl

Notowania

Enea Wytwarzanie – Wszystkie wiadomości

17
27.08.2020 7:23

ŚLEDZTWO
 / 
Byli członkowie zarządu Enea Wytwarzanie oskarżeni. Mieli wyrządzić szkodę na 76 mln złotych

Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciw trzem byłym członkom zarządu Enea Wytwarzanie. Zdaniem śledczych mieli oni wyrządzić szkodę majątkową spółki. Jej rozmiary prokuratorzy oszacowali na nawet 76 mln złotych.

6
18.09.2017 17:19

BIAŁYSTOK
 / 
Białystok idzie na wojnę z państwową firmą. Prezydent śle pismo do premier Szydło

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski chce, by premier Beata Szydło podjęła "działania" wobec spółki Enei Wytwarzanie, która - jak mówi prezydent - mimo obowiązującej umowy - nie wykupuje tzw. resztówek udziałów w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej.

25.02.2016 14:17

ENEA WYTWARZANIE
 / 
Bezpieczeństwo energetyczne Polski. ENEA nie zagwarantuje go bez krajowego węgla

- Spalamy oczywiście węgiel z zasobów krajowych, to jest jedna z najtańszych możliwości pozyskania energii. Uważam, że bez tego surowca nie uda się Polsce zapewnić bezpieczeństwa energetycznego - mówi Krzysztof Sadowski, prezes Enea Wytwarzanie.

25.11.2015 7:22

ELEKTROWNIA KOZIENICE
 / 
Enea buduje stopień wodny na Wiśle. Ekolodzy protestują

Budowany na Wiśle próg wodny w okolicach Elektrowni Kozienice to zagrożenie ekologiczne dla rzeki - alarmują ekolodzy. Jak podkreśla wojewoda i firma Enea Wytwarzanie tymczasowa konstrukcja ma zapewnić bezpieczeństwo energetyczne dla stolicy i Mazowsza.