Trwa ładowanie...
bDUqcELF

Notowania

Wyszehrad – Wszystkie wiadomości

27.10.2009 18:37

CO2
 / 
Narada Wyszehradu przed szczytem UE

Polska, Czechy, Węgry i Słowacja przygotowują się do obrony swojej wizji kosztów emisji CO2.

10.06.2005 15:07

WYSZEHRAD
 / 
Dogadajmy się wreszcie w sprawie budżetu - apeluje Grupa Wyszehradzka

Szefowie rządów Polski, Czech, Słowacji i Węgier czekają na szybki kompromis w sprawie unijnego budżetu. Bez porozumienia w kwestii pieniędzy pod znakiem zapytania stanie dalsza integracja Europy.

03.11.2003 11:05

WYSZEHRAD
 / 
Co dalej z Grupą Wyszehradzką? W Budapeszcie trwają rozmowy na ten temat.

Prezydent Aleksander Kwaśniewski rozpoczął wizytę w Budapeszcie, podczas której prezydenci Polski, Węgier, Czech i Słowacji zdecydują o przyszłości tak zwanej Grupy Wyszehradzkiej. W Budapeszcie trwają rozmowy plenarne delegacji czterech państw z udziałem prezydentów.

13.01.2003 16:07

WYSZEHRAD
 / 
Spotkanie w Budapeszcie przedstawicieli parlamentów państw Grupy Wyszehradzkiej

Kraje Grupy Wyszehradzkiej: Polska, Czechy, Węgry i Słowacja chcą po wejściu do Unii Europejskiej współpracować w Konwencie Europejskim i osiągnąć korzystne dla siebie zapisy w przyszłej konstytucji europejskiej. Przedstawiciele parlamentów państw Grupy Wyszehradzkiej spotkali się w Budapeszcie.

01.12.2002 10:00

WYSZEHRAD
 / 
Premier Miller w Budapeszcie na Szczycie Grupy Wyszehradzkiej

Leszek Miller uczestniczy w Budapeszcie w spotkaniu premierów państw Grupy Wyszehradzkiej. Spotkanie jest poświęcone ocenie stanowiska Unii Europejskiej wobec państw kandydujących do wspólnoty.
Jedynym punktem wizyty premiera Leszka Millera na Węgrzech jest spotkanie w gronie premierów państw Grupy Wyszehradzkiej: Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

bDUqcELH
24.05.2002 22:18

WYSZEHRAD
 / 
Trenczyn - szczyt Grupy Wyszehradzkiej i Beneluksu

W Trenczynie na Słowacji rozpoczęło się wieczorem dwudniowe spotkanie premierów krajów Grupy Wyszehradzkiej i Beneluksu.
Główne tematy rozmów to wspólna przyszłość w Europie, polityka migracyjna, poszerzenie NATO, kwestie bezpieczeństwa, a także przyszła współpraca Grupy Wyszehradzkiej i Beneluksu.