Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

1500 - 2000 dziennie na DAX

1500 - 2000 dziennie na DAX

pado_dolhanczuk / 2017-03-14 21:57
Witajcie,

Od dłuższego czasu uczyłem się gry na giełdzie i chyba znalazłem naprawdę ciekawy sposób na zarabianie na giełdzie. Jest to metoda która stosuję od 2 tygodni i sprawdza się rewelacyjnie dlatego chciałbym się tym podzielić i dowiedzieć czy może ktoś grał kiedyś w podobny sposób do mnie.
Mianowicie gram wyłącznie na DAXie, z depozytem 20.000 zł. Gram w godzinach wyłącznie 16-18. Spread na platformie z której korzystam to 1,0. W każdą pozycję wchodzę całym kapitałem. Ustawiam stop loss na 1000 a take profit na 500 zł. Jestem niestety niecierpliwą osobą i zamykam i tak zwykle "z palca" szybciej ale zawsze z zyskiem. Wskaźniki z których korzystam to wstęga Bollingera, oscylatory STOCH, RSI oraz MACD. Korzystam wyłącznie z interwału M1 i M2. Na wszystkich szkoleniach które do tej pory przerobiłem o scalpingu mowa była o tym że scalping sprawdza się tylko na walutach i to najlepiej tylko na EURUSD. A najlepsze godziny do grania to 7-11:30. Jeżeli gra się małym kapitałem rzędu np 1000 zł i nie ma się dużego apetytu na zyski to ok można próbować. Natomiast moja metoda grania przynosi mi dziennie ok 1500-2000 zł i to tylko dlatego że jestem niecierpliwy tak jak pisałem. Przez to otwieram ok 8-10 pozycji żeby osiągnąć ten wynik.
Jeżeli ktoś ma doświadczenie na ten temat i chciałby porozmawiać to zapraszam do kontaktu.
gabri i morfi / 2017-03-15 12:15 / Bywalec forum
Jeżeli metoda/sposób przynosi Ci takie zyski to niespecjalnie jest sens o niej dyskutować :). Natomiast samo zarządzanie kapitałem, które jest jednym z najistotniejszych czynników według mnie jest błędne w tej metodzie. Jednak skoro 100% pozycji jest profitowych to oczywiście moja uwaga także nie ma sensu. Odnośnie wskaźników używanych (jakie podałeś) to wymieniłeś wszystkie prócz SMA, najbardziej popularne i tak naprawdę działające z opóźnieniem. Reasumując jednak 20 000 kapitału i dzienny zysk na poziomie 10% to rewelacja i w niedługim czasie (miesiąc) go potroisz.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy