Forum Polityka, aktualnościKraj

Akt apostazji wg Palikota. Przedstawili projekt ustawy

Akt apostazji wg Palikota. Przedstawili projekt ustawy

Wyświetlaj:
Natter2 / 2012-11-28 19:04 / Tysiącznik na forum
W przyszłym tygodniu złożę taki Akt.Zobaczę co się bedzie działo.Narazie mam kłopot żeby skompletować dwóch świadków.W tym zakłamanym KK być członkiem tej wspólnoty to hańba.80% duchownych to ateiści .Nie bedę pisał o moralności tut proboszcza to się dzieje w prawie każdej parafi że księża leca przedewszystkim na mężatki rozbijając rodziny
ubawiony po pachy / 188.147.250.* / 2012-11-23 18:07
"każdy członek może wystąpić" Oczywiście, że może członek występować. Dlaczego ma się ukrywać. Jak jest wydatny, to może publikę zadziwić. Skromnym członkom radzę jednak nie występować. Co do samego pomysłodawcy upubliczniania członków, to radzę - małą dawkę elektrowstrząsów, sporą garść psychotropów oraz kilkutygodniowy odpoczynek w Tworkach.
103 / 37.30.23.* / 2012-11-23 17:52
Mnie mama postanowiła ochrzcić bo taka była tradycja. I tak w wieku trzech miesięcy polano mi głowę zimną wodą i czarni wmawiają mi że jestem katolikiem. A ja nienawidzę tej obłudnej wiary i nigdy nie będę zakłamany jak katolik. Dlatego nie chcę aby utożsamiać mnie z kłamcami, oszustami i pedofilami. Lubię bajki ale z morałem. Dlatego popieram pana Palikota. Alle jaja.
mariana / 83.20.254.* / 2012-11-23 17:43
Obywatel Polski nie wstąpił do Kościoła, nie wyraził woli należenia, a jest zapisany!!!!!!
Co na to Polska ?
Mam wolną wolę / 87.205.32.* / 2012-11-23 17:26
Bez znaczenia.Prócz otwierania drzwi różnym sektom typu Świątynia Słońca.

Najnowsze wpisy