Forum Forum prawneGospodarcze

Allegro zwrot???

Allegro zwrot???

Anna_pa / 2014-01-17 02:44
Mam pewien dylemat i nie wiem jak postąpić. Sprzedałam 3 dni temu na allegro telefon smartfon w bardzo dobrym stanie, przed wystawieniem sprawdziłam jego stan. Kupujący od początku był bardzo nerwowym Panem, który już przed kupnem używał metody "zastraszania" typu jak Pani od razu nie odpowie to ja się wycofuję,nie odpowiedziała Pani od razu ma Pani wszystko w nosie. Odpowiadałam na wszystkie maile w tym samym dniu wiadomo nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na każdą wiadomość co do sekundy. W każdym razie Pan zakupił telefon a dziś dostaję wiadomość ze telefon sprzedałam uszkodzony nie ma zasięgu. Ja dokładnie wiem w jakim stanie telefon sprzedawałam i wiem że był zasięg. Obawiam się teraz czy telefon który ten Pan mi odeśle będzie tym telefonem który ja rzeczywiście sprzedałam i obawiam się czy czasem nie podmienił jakiejś części w moim telefonie.
Co mogę w tej chwili zrobić? Oczywiście Pan zaczął pisać wiadomość grożąc mi "podaniem tu i tam".
Chciałabym rozwiązać tą sytuację ale obawiam się nieszczerości ze strony kupujacego.

Bardzo prosze o pomoc.

Najnowsze wpisy