Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bez szans na obniżkę podatków. Tusk ujawnia

Bez szans na obniżkę podatków. Tusk ujawnia

Money.pl / 2014-05-04 10:55
Wyświetlaj:
Mrówczak / 46.113.96.* / 2014-07-02 10:53
a czego sie spodziewaliście? Służbowe obiadki kosztują!
anka51 / 46.204.161.* / 2014-05-08 00:52
Plecie w kółko to samo nic mądrego i nowego nie mówi.Umów zleceń nie zmieni bo za dużo kolesi "rekinów przemysłowych i finansowych by mu do gardła skoczyło".Wie ,że emerytury są niskie zwłaszcza stary portfel/i to nie wina ludzi/ i nie podnoszone we właściwy sposób. Pomoc dla biednych jest śmieszna,zasiłki dla bezrobotnych żadne co to jest pół roku?A co dalej kraść?Podatków nie obniży bo musi być wpływ dla elit rządzących.Do diabła z Nim.
Andrzej D. / 89.72.169.* / 2014-05-05 09:04
Jaki kryzys?? Miejsc pracy nie ma, bo grupka wiecznie nienasyconych chce zarabiać więcej i więcej. Srają kasą, ale chcą więcej. Przenoszą miejsca pracy, nie płacą podatków i robią z ludzi niewolników. Człowiek za marną miskę ryżu z*********** by żyć. To, z czego ma być obrót w gospodarce? Za miskę ryżu wiele się nie kupi nie mówiąc o utrzymaniu rodziny.
Klakier1293 / 212.43.14.* / 2014-06-25 11:19
Trzeba było się uczyć.

Gdy skończyłem szkołę, wielu moich znajomych miało pretensje do wszystkch dookoła, że nie mogą znaleźć pracy za godziwe pieniądze. Moja odpowiedź zawsze była taka sama. "Jakie Ty chcesz pieniądze i pracę, skoro Ty niczego nie potrafisz?". Przez ten sam czas, który oni spędzili siedząc w domu, oglądając telewizję, siedząc w internecie, pijąc piwo, spotykając się ze znajomymi, bawiąc się, ja rozpocząłem naukę 3 języków z czego jeden znam już na bardzo wysokim poziomie od dawna, zacząłem kursy graficzne, informatyczne, marketingowe. Wszystko we własnym zakresie, bez próśb o pomoc.
Teraz pracuję w dużej firmie, która zatrudniała mnie ze względu na zapas doświadczenia, o które zadbałem sam, a nie moje państwo. Sam doszedłem do tego, że nie muszę się martwić o własny byt, gdyż ja chciałem go zmienić, a nie czekać, aż ktoś mi przyniesie czek na milion.

Nie oszukujcie się. Większość z was nie może związać końca z końcem, przez wasze zaniedbanie, lenistwo, brak priorytetów czy ambicji. Może niektórym się wydawać, że nie żyjemy w wolnym państwie, ale jest ono wystarczająco wolne, aby zrobić coś ze sobą, lub zgnić w bezczynności. Taka wolność wystarczy.
Przestańcie się oglądać na wszystkich dookoła i weźcie się za siebie. Nikt za was waszych żywotów nie przeżyje. Sami je budujecie i psujecie.
Macchiavelli / 82.36.130.* / 2014-05-05 02:28
Nie obniży podatków, bo trzeba utzrmac tę bandę darmozjadów urzędników oraz swoją partię i kolesi z owej partii. Za to i do tego chce wprowadzić ciekawy program kształcenia niewolników dla firm swoich kolei. Taki niewolnik będzie nauczany przez swojego pana, czyli w taki sposób, w jaki pan będzie chciał. Już teraz z głodu byle jaką pracę ludzie biorą, więc i na nauki do pańskich szkół będą chodzić i dzieci wysyłać, żeby tylko miske mieć. Nie, no pełen zachwytu jestem. Przybądź, Książę, i uzdrów ten kraj z choroby politycznej!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Hey li, Hey lo, Hey la / 164.126.220.* / 2014-05-04 13:45
Halerz i grosz, które były oba moje, tak moje,
Ten halerz będzie na wodę, ten grosz na wino, tak wino,
Ten halerz będzie na wodę, ten grosz na wino.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Sznu / 89.100.205.* / 2014-05-04 12:47
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
SOLIDARUCH / 212.91.17.* / 2014-05-04 12:29
WILCZE OCZY CUDAKA -KLAMIE JAK PIES -jak długo jeszcze będzie łgał
oola / 89.66.13.* / 2014-05-04 12:25
Nie będzie obniżenia podatków bo Tusk i jego ludzie potrzebują sporo pieniędzy na: kupowanie poparcia wyborczego wśród obywateli (kiełbasa wyborcza i różne inne inicjatywy propagandowe dla naiwnych - to daje lepsze efekty niż zostawienie ludziom pieniędzy w kieszeni!), na dofinansowywanie swoich kolesiów oraz na finansowe wspomaganie kościoła katolickiego. Zwykły obywatel to frajer, którego można umiejętnie golić i oszukiwać w czym akurat PO się specjalizuje.
Witaj, jutrzenko swobody,Zbawienia za tobą słońce! / 164.126.220.* / 2014-05-04 12:23
Słuchaliśmy przyśpiewek Donatana w trampkach a teraz słychać syreny Korniszona to chyba na brak wolności nie będziemy musieli narzekać. ..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
fsefe / 83.20.66.* / 2014-05-04 12:16
Kongres Nowej Prawicy od lat postuluje zlikwidowanie podatku dochodowego i znaczne zmniejszenie liczby urzędników. Oczywiście do władzy nie dojdzie ta ani żadna inna partia spoza sejmu. Tak się zastanawiam - Polacy uwielbiają narzekać na Tuska, na Kaczyńskiego, na SLD na PSL, na sytuacje w kraju, na bezrobocie, na wysokie podatki, na poziom życia.... Ale... przecież to wasza wina...Tylko i wyłącznie wasza.... kto głosował na PO? Na PIS? Na SLD? Na PSL? Na inne odpady z tych ugrupowań? Kto nie głosował wcale? Obecny rząd jest jedną z największych porażek w historii naszego kraju, którą wy Polacy zafundowaliście temu pięknemu krajowi. To tylko i wyłącznie wasza wina, gdyż zawsze musicie głosować na obecnie rządzących, na kolesi, na znane twarze z telewizora. TVN każe głosować to głosujecie. Jest wiele alternatyw, wielu nowych ludzi, wiele partii spoza sejmu... NIE!!! PO lub PIS. Tak każą portale internetowe, a one wiedzą co dla was najlepsze. A potem narzekanie i lament jak to jest źle. Miejcie choć trochę godności i przyjmujcie coraz to nowe porażki naszego kraju ze spuszczoną głową i świadomością - to ja do tego dopuściłem. To ja głosowałem na obecnych w rządzie kolesi lub nie głosowałem wcale. To moja wina.
Macchiavelli / 82.36.130.* / 2014-05-05 02:35
Bardzo słusznie! Od lat powtarzam, ze potrzeba nam ludzi nieskalanych obecnymi układami i nie wywodzących się z żadnych ugrupowań powiązanych z obecnym systemem. Potrzeba nam dobrych lokalnych gospodarzy z nieskalana opinia w swoim środowisku, umiejacych zarządzać ( to sztuka nie mieć długów), z liberalnymi poglądami na gospodarkę i tradycyjnymi na życie i rodzinę. Korwin- Mikke wydaje się być alternatywą i to jedyna!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
FK_ / 78.45.252.* / 2014-05-04 12:09
obnizka?
W PL nieustannie podnosi sie podatki, takze samo zatrzymanie tego rok rocznego wzrostu juz byloby suksesem (rozne akcyzy, brak rewaloryzacji kwoty wolnej od podatku, ktora juz jest jedna z najnizszych na swiecie, wprowadzanie oplat za autostrady, itp)

Podatki podatkami, ale gdyby te pieniadze jeszcze efektywnie byly wydawane, zeby choc wierzyc sie w to dalo.... Wybrani pewnie wierza.
FK_ / 78.45.252.* / 2014-05-04 12:40
zapomnialem o programach pomocowych dla bankow i deweloperow... (MdM'y, RdM etc) no i darowiznach dla otwierajacych nowe firmy... ktorzy nakupia sprzetu, a pozniej owe firmy zamykaja a zabawki im zostaja... Z calym szacunkiem ale jesli ktos ma prawdziwy pomysl na biznes, to kredyt z minimalnym czy tez zerowym oprocentowaniem juz by mu wystarczyl..
kłamca / 46.113.197.* / 2014-05-04 10:55
Jak by premierowi zależało na obywatelach, to już dawno zredukował by połowę biurokratow w urzędach. Dla obywatela nie ma pieniędzy ale na spot o przynależności do unii jest. Tak? A skoro brakuje pieniędzy, to może zapytamy rostowskiego gdzie on są?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Macchiavelli / 82.36.130.* / 2014-05-05 02:43
Rostowski albo właściwie Vincent pewnie uda, ze nie rozumie polskiego, gdyby go tak na ulicy zapytać, skąd on bierze te pomysły na budżet. Rostowski vel Vincent wziął się z angielskiej lewackiej szkoły London School Of Economics, znanej z wyjątkowo lewackich maoistycznych pogladow na ekonomię. To on po pierwszej wizycie w Brukseli przyjechał do Polski spocony i blady jak ściana po tym jak usłyszał w kuluarach EU o zadluzeniu krajów UE i prawdopodobnym scenariuszu rozpętania jakiejś większej wojny, żeby to zadłużenie ukryć i rozmyc. Sprawdzcie w internecie to się przekonanie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy