Forum Forum finansoweKredyty

brak zdolności kredytowej w BIK

brak zdolności kredytowej w BIK

matrix227 / 2014-06-12 23:07
witam
mam taki problem iż dzisiaj dowiedziałem się w eurobanku iż przy moich danych w bik widnieje informacja o braku zdolności kredytowej, pracownicy eurobanku powiedzieli mi że coś na tej zasadzie jak bym zalegał z jakąś płatnością w banku natomiast wszystkie rachunki i raty opłacam regularnie dochody tez mam dosyć wysokie i poradzili mi abym zarejestrował się w bik i pobrał swoją historie kredytową tam powinienem mieć informacje jaka instytucja mnie zgłosiła i być może jest tak że zrobiono to bezpodstawnie jeśli tak to mam złożyć im pismo z zakazem przetwarzania danych osobowych. proszę o radę czy mam zrobić tak jak radzili czy może jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji ponieważ przez to jestem skreślony w każdym banku i nigdzie nie otrzymam choćby najmniejszego kredytu. z góry dziękuje za pomoc.
Wyświetlaj:
H Szatkowski / 2014-06-13 10:56
Udzielili dobrej rady, bo wszelkie dalsze kroki trudno podejmować bez tej podstawowej wiedzy, jaki negatywny zapis w historii się znajduje.
Rzeczywiście nie trzeba już pisma analogowego, są konta demo/60 dniowe.
matrix227 / 2014-06-13 11:36
zarejestrowalem sie w bik i aktualnie czekam na potwierdzenie tozsamosci
orienntuje sie ktos jak mam pobrac dane w ktorych znajde nazwe tej instytucji? poniewaz jest tam tyle opcji ze nie moge ogarnac :/
z gory dziekuje za pomoc

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: