Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Branża motoryzacyjna. Toyota sprzedała już 8 mln samochodów hybrydowych

Branża motoryzacyjna. Toyota sprzedała już 8 mln samochodów hybrydowych

Wyświetlaj:
hans320 / 5.174.164.* / 2015-08-24 13:15
Jeszcze do niedawna nie byłem przekonany do hybryd. Nie wiem, może dlatego że samochody te nie były dość powszechne, a ja należę do ludzi, którzy potrzebują wiele dowodów na działanie czegoś nowego. Muszę przyznać że toyota zrobiła duże poczynania w rozwoju tej technologii i z tego co czytałem trwają prace nad nowymi akumulatorami umożliwiającymi wydłużejnie przejazdu samochodu na samym silniku elektrycznym, także nie ma co się dziwić że coraz więcej kierowców wybiera te samochody.
iopo / 46.215.3.* / 2015-08-24 11:31
Szczerze mówiąc chyba nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń jaki nastąpił z hybrydowymi Toyotami jeszcze 18 lat temu nikt by nie pomyslał że sukces wogole nastąpi , no coż ale Toyota zasłużyla sobie na to pokazali światu że jednak ich nowika była przyszłościowa i przetrwa na rynku cieżkie jak i te dobre czasy.
lukasz265 / 5.60.21.* / 2015-08-27 15:37
Ja mówiąc szczerze myślałem że dużo szybciej te samochody będą sprzedawane w dużych ilościach. Pomysł na samochody hybrydowe był bardzo dobry. Ale jak widać pewne nowinki ludzie muszą mocno przetrawić. Ale teraz jeśli sprzedaż będzie rosła tak jak w przeciągu ostatnich 10 miesięcy to hybrydy już na dobre się zakorzenią w głowach kierowców.

Najnowsze wpisy