Forum Polityka, aktualnościGospodarka

CI Games liczy zyski i zapowiada nową produkcję. "Sniper 3 to nasz priorytet" zapowiada prezes

CI Games liczy zyski i zapowiada nową produkcję. "Sniper 3 to nasz priorytet" zapowiada prezes

Wyświetlaj:
Janosik69 / 31.178.203.* / 2015-09-18 22:26
CIGames liczy zyski, i jak ktoś mi powie że nie ma zysków, że na lotf nie zyskała firma, to usunę cały internet!! To widać jak na dłoni , że firma ma ambitne cele, i je realizuje, i jest do przodu ze wszystkim ,nie pozostaje nic w tyle, ciągle nowe projekty, ciągle udoskonalenia, to mi się podoba. A jakieś tam analizy śmniesznych spółek które prorokują coś czego być pewnym nie można to można wsadzić do skarpety. Dla mnie liczy się efekt, i na ten efekt czekam, tak jak czeka już grono ludzi na świecie, bo tak mogę smiało stwerdzić !
tchesy / 78.9.6.* / 2015-09-11 10:10
też licze, bo i jak inaczej? Wszystko co dochodzi zza oceanu czy zza Odry (a bardziej wiarygodne niż dyskusje i "dyskusje" między Bugiem a Odrą) wskazuje, że gra na sukces jest po prostu skazana. Bez możliwości skrócenia wyroku:) Pozytywne przyjęcie przez redakorów to mnie akurat ani ziębi ani grzeje, bo akcji CIG nie posiadam i średnio liczę na ich wzrost zysków, mnie bardziej (jako gracza) interesuje głos innych graczy, którzy jak ci na gamescomie cholernie pozytywnie sgw3 odebrali. I to cieszy.
syrenaW / 46.113.63.* / 2015-09-14 17:06
Trochę przeginasz, nie jest z nami tutaj aż tak źle, kolego. Może zmień kumpli albo media Bo coś jesteś przewrażliwiony. Gdyby tak zrobić - taki całkiem serio - przegląd netowych dyskusji, to okazałoby się że w sprawie Sniper: Ghost Warrior 3 przeważają głosy pozoytywne i to nie z importu a krajowe. Czytaj lepiej, to wszystko po polsku jest. ja rozumiem, że cię trolle wkurzają, ale wcale nie musisz się aż tak nimi przejmować. Olewanie doradzam.
Daniel760 / 89.70.99.* / 2015-09-11 00:44
Po ostatnim niewątpliwym sukcesie CI Games jakim była gra Lords of the Fallen producenci idą za ciosem i tworzą kolejną odsłonę Sniper: Ghost Warrior. Gra zaprezentowana na targach E3 czy Gamescom została bardzo pozytywnie przyjęta przez graczy i redaktorów, którzy mieli przyjemność zobaczenia demo. Liczę na tą grę bo zapowiada się interesująco.
Stefano666 / 78.10.133.* / 2015-09-10 21:06
Dobrze wiedzieć, że spółka ma się dobrze. Taka gra jak Sniper wymaga sporych nakładów, prężnej pracy grafików i programistów, którzy za darmo bynajmniej nie pracują. Wyczytałem, że Sniper będzie miał 40 mln zł łacznego budżetu i dystrybucją firmy w zachodniej europie zajmie się jakaś wazna firma na europejskim rynku. To bardzo dobre wiadomości. Gra musi okazać się po prostu tak dobra, jak wszyscy przewidują i będziemy miec kolejny Polski sukces na arenie międzynarodowej. Bardzo chciałbym to zobaczyć.
tchesy / 78.9.6.* / 2015-09-11 10:07
Na czym - sorry, ale się pogubiłem - polega różnica (w tej sferze) rynku amerykańskiego w stosunku do europejskiego, skoro za Wielką Woda CIG rezygnuje z usług zewnętrznego dystrybutora a na europejskim takiego własnie bierze na lasso? Czy to kwestia braku mocy przerobowych w europie czy czegoś inengo? Nie hejtuję tylko pytam:) zastanawia mnie to po prostu, ok?Co do tego, że gra jako taka sama się obroni nie mam wątpliwości, nie rozumiem tylko obu taktyk marketingowych.
lol952 / 89.79.218.* / 2015-09-10 17:18
"Nad trzecią częścią serii pracuje stale ponad 80 osób zatrudnionych w dwóch oddziałach firmy, CI Games współpracuje też ze sprawdzonymi i renomowanymi partnerami zewnętrznymi. To m.in. studio Virtuos (współpracujące choćby z Electronic Arts czy Ubisoftem), a także artyści z doświadczeniem nabytym przy takich projektach jak: Mass Effect 3, Bloodborne, Mortal Kombat, seria God of War, Age of Conan, Tomb Raider, Far Cry 2, Bioshock 1 i 2, League of Legends i wiele innych. „Swój model biznesowy opieramy na wiedzy”, mówi Marek Tymiński, szef CI Games. „To nasi pracownicy są autorami koncepcji i projektu gry, wykonawstwo zaś w dużej mierze zlecane jest wybranym przez nas sprawdzonym podmiotom. Pełna kontrola nad wizją kreatywną oraz procesem tworzenia gry pozostaje po naszej stronie.” Jak szacuje CIG, budżet produkcji trzeciej części Snipera będzie zbliżony lub nieco wyższy niż w przypadku poprzedniego przeboju studia, czyli Lords of the Fallen (to ok. 30 mln zł). CI Games zakłada, że budżet gry Sniper: Ghost Warrior 3, której premierę zaplanowano na II kwartał 2016 roku, wyniesie blisko 40 mln zł. Decyzje w sprawie budżetu marketingowego zostaną dopiero podjęte w oparciu o rozmowy z partnerami biznesowymi."
tchesy / 78.9.6.* / 2015-09-11 10:03
Nie powiem żeby ta lista płac zwalała z nóg, ale wrażenie niewątpliwie robi i to bardzo pozytywne. Myślę, że na sniper: Ghost Warrior 3 znaczy na jej przyszłe losy od obecnej fazy pre=alpha aż po premierę można patrzeć z pełnym optymizmem. Również patrząc na kwotę budżetu. Tym bardziej, że kiedy porónać wcześniejsze wypowiedzi (30 melonów) do obecnych (40 melonów), to widac że twórcy czują się na tyle pewnie, że nie ma się co spodziewac nerwowych ruchów szkodzących produktowi.
syrenaW / 46.112.4.* / 2015-09-16 03:04
Tak trochę na marginesie: tekst pokazuje, że w spółce CIG dzieje się dobrze (patrz ten wykresik) a pojawia się ocena DM BOŚ, która ze szklanej kuli wyciąga prognozy bredzące coś o przeszacowaniu wartości akcji:) Trochę to śmieszne, bo nijak nie potrafię się dopatrzec objawów przesacowania. Cos ze mną nie dobrze czy z tymi oceniaczami? Troche kabarecik, nie? Można chyba zacząc się zastanawiać nad rzetelnością takich ocen, nie tylko w stosunku do akcji CIG
ja654 / 188.146.6.* / 2015-08-31 18:35
Trzymam kciuki za nowego Snajpera. Zapowiada się kolejna dobra polska gra.

Najnowsze wpisy