Forum Forum dla firmOprogramowanie

Czy ktoś miał już styczność z tym programem: Amola System dla Biur Usług Płatniczych?

Czy ktoś miał już styczność z tym programem: Amola System dla Biur Usług Płatniczych?

biuralistka987 / 89.76.50.* / 2014-08-12 16:41
Planuję założenie Punktu Przyjmowania Opłat. Nie chciałabym od razu zatrudniać rzeszy pracowników. Czytałam sporo o różnych programach m.in. o tym co w temacie i doszłam do wniosku, że to w sumie fajna rzecz, bo sam sporządza analizy (w tym również z PPP), generuje raporty, dokumentacje BUP, przysyła dane do do GIIF, KNF i NBP. Po za tym możemy liczyć na pomoc merytoryczną, techniczną oraz prawną. Jednak nie chcę być zbyt pochopna i chciałabym zapytać czy ktoś już może z niego korzysta/-ł ? A jeżeli nie to czy warto, sądząc po tym co tu piszą www.amola.pl?
Wyświetlaj:
jagoda2111 / 79.186.195.* / 2015-04-14 18:55
Jak najbardziej zachęcam do skorzystania z programu AMOLA. Ja sama wykorzystuję go w swojej pracy i jest rewelacyjny. Przy okazji zaoszczędziłam swój czas i pieniądze:) Dodatkowo nie muszę się już martwić o księgowość w mojej firmie. Polecam.
Suff / 5.60.60.* / 2014-12-15 23:04
Potwierdzam. To dobry system. Chyba najlepszy z niezależnych rozwiązań dostępnych na rynku.
raf219 / 83.14.63.* / 2014-09-19 11:45
pracuje w biurze na systemie amola dużo by opowiadać o systemie sam system jest z******** lecz trzeba pilnowac paczek oraz przelewów zalezy kto prowadzi tym systemem

Najnowsze wpisy