Na skróty

Firma sprzątająca

skomentuj
eryk.eryk / 79.191.241.* / 2009-09-07 14:59
Czy da się zarobić na sprzątaniu? Temat ten jest coraz częściej poruszany na forach dyskusyjnych. Kiedy ja zaczynałem szukałem informacji na ten temat, ale nie mogłem nic konkretnego znaleźć. Rozwijałem więc firmę metodą prób i błędów i udało się

Założyłem bloga, na którym będę systematycznie zamieszczał informacje dotyczące tego Czy, Jak, i Ile można zarabiać prowadząc nawet jednoosobową firmę sprzątającą.
Mam nadzieję, że dla wielu osób blog okaże się cennym źródłem informacji do jakich ja nie miałem dostępu.

Zainteresowanych tematem zapraszam na bloga http://www.czystybiznes.blogspot.com/
Wyświetlaj:
Skryptlandia / 178.216.44.* / 2013-02-19 09:08
Firma sprzątająca jak najbardziej jest dobry pomysłem. Mieszkam na śląsku i duża ilość firm szuka dobrych firm sprzątających. A jeśli potrzebowałbyś dobrej profesjonalnej chemii do czyszczenia to mogę polecić Ci Hurtownię MARPOL z Siemianowic Śląskich mają najlepsze ceny, szeroki asortyment i dostarczają błyskawicznie. W razie czego wejdź na www.hurtowniamarpol.pl i sam się przekonasz.
CleaningCompany / 46.112.231.* / 2013-01-14 22:50
Oczywiście, że się da. Trzeba tylko robić to profesjonalnie.

http://www.cleaningcompany.com.pl/
Brzydkie Kaczątko / 2011-05-13 14:55
Pomysł genialny!! Teraz jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi , zwłaszcza w większych miastach!!
Banalnie / 2011-03-30 14:03
Na taki interes można dostać dotacje z Unii, jest ciekawym pomysłem i jeżeli się jest kobietą mieszkającą na wsi sprawa jest niebywale prosta!!
syska / 2009-09-17 20:24
Firma sprzątająca wg mnie rokuje dobrze, a swoje przypuszczenia snuję na podstawie obserwacji rynku angielskiego. Przeglądając ogłoszenia o pracę co drugie dotyczyło sprzątaczki i każdą niemal posadę oferowała firma sprzątajaca, a nie indywidualny zleceniodawca. Firmy sprzątające mają tę przewagę nad zwykłymi sprzątaczkami, że po pierwsze możesz zaoferować gwarancję profesjonalizmu, umowę, zamawianie sprzątania na konkretne dni, zlecenia itp., czego pojedyncze sprzątaczka często nie robi. Dodatkowo firm sprzątających często poszukują biura i firmy zajmujące się remontami - do prac wykończeniowych, przy takim sprzątaniu stawki są naprawdę niezłe. Mając firmę możesz też śmiało się ogłaszać, reklamować, promować...polecam ogłoszenie się na początku na portalu firmy.net, który oferuje darmowe umieszczenie informacji o Twojej firmie. Dodatkowo możesz uzyskać tam fachowe porady dotyczące promowania Twojej firmy, masz dostęp do statystyk liczby wejść na Twoje ogłoszenie i darmowego testowania różnych usług promujących. Na początek to bardzo fajna opcja, potem w miarę konieczności można zażyczyć sobie pozycjonowania itp., jednak dla osoby otwierającej swoją firmę możliwość darmowej reklamy w sieci jest godna uwagi.
Mam nadzieję, że Twój biznes przyniesie oczekiwany efekt i już niedługo dasz pracę kilku kolejnym osobom:)
skomentuj

Najnowsze wpisy