Forum Forum ubezpieczeńInne

gdzie ubezpieczyc mieszkanie??

gdzie ubezpieczyc mieszkanie??

krzaczek / 2012-06-25 10:01
Chciałbym ubezpieczyć mieszkanie które jest w kamienicy prywatnej.Kradzież , pożar , zalanie i jakieś inne czynniki.Czy ktos mógłby cos sensownego doradzić? Jestem zielony w tej kwestii...
Wyświetlaj:
Liksor / 109.243.242.* / 2012-06-30 11:34
Na takie potrzeby to chyba odpowiedni byłby np. pakiet Domownik w Generali. No chyba, że chcesz ubezpieczyć wszystko maksymalnie, to wtedy pakiet diamentowy...
sola852 / 79.163.47.* / 2012-07-22 22:34
W tym pakiecie diamentowym jest naprawdę wszystko co istotne w ubezpieczeniu mieszkania, zaskoczyło mnie to dość mocno.
"mury, ruchomości domowe, elementy stałe, budowle, przedmioty wartościowe, przedmioty do prowadzenia działalności zarobkowej, OC (w tym OC najemcy), ochrona prawna w życiu prywatnym, NNW, assistance i informacja prawna, dom letniskowy, ubezpieczenie rzeczy osobistych poza miejscem ubezpieczenia, ubezpieczenie mienia od wandalizmu, nowość - ubezpieczenie od kradzieży zwykłej lub celowego uszkodzania siłowników i automatyki bram "
xxxenia / 80.238.108.* / 2012-06-30 20:01
Warto jednak poszukac oferty u dużego sprawdzonego ubezpieczyciela. Ja zaufałam Generali juz od kilku lat i tak sie trzymam i jest ok.

Najnowsze wpisy