Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Imigracja w Europie. Brak zgody na przyjmowanie imigrantów według narzuconych kwot

Imigracja w Europie. Brak zgody na przyjmowanie imigrantów według narzuconych kwot

Wyświetlaj:
T. / 81.190.59.* / 2015-06-26 11:44

Komisja Europejska wyliczyła dla poszczególnych krajów UE kontyngenty imigrantów, których miałyby przejąć

Niech panowie z Brukseli nielegalnych przybyszów z Afryki i innych krajów ulokują u siebie w budynku parlamentarnych .
Niech nie narzucają podległym sobie krajom, aby przyjmowały na utrzymanie potężnej armii ludzi z innego kontynentu .
Niech decydenci z UE nie zmierzają usilnie do mieszania ras w Europie. Ja i moje dzieci nie życzymy sobie, aby w przyszłości mieszkać po sąsiedzku z murzynami i niech nikt nie próbuje mnie do tego zmuszać !
Ja serdecznie dziękuje za taką UE, w której stosuje się bezwzględną dyktaturę nie pytając o nic społeczeństwa.
respect / 78.11.15.* / 2015-06-25 08:19
FRANCJA, WŁOCHY, NIEMCY, ANGLIA, & USA która robiła razem z Francją "porządek" w Libii.
Francuzi w swoich bankach zablokowali fortunę Kadafiego, jego olbrzymi majątek.
O czym tu dyskusja !?
erfqereqrqeq / 83.12.121.* / 2015-06-25 12:28
poza tym żabojady i angole położyły łapy na libijskich złożach ropy. Niech utrzymuja więc tubylców
multikulti rulled / 178.36.248.* / 2015-06-25 08:08
Niedługo po przypłynięciu "My Flower" tubylców w Ameryce Północnej trafił szlag.
esu / 78.10.130.* / 2015-06-25 07:58
Zrobić ich relokację do domu. Niech rozwiązują swoje problemy u siebie, a nie przynoszą problemy do nas. Kto ich nauczy języka ja się pytam, kultury i zwyczajów. Dzieci mają chłonne umysły a i tak uczą się 18 lat, żeby móc w tym systemie funkcjonować, a co z takim gościem z Erytrei?? Kto go będzie utrzymywał przez te x lat kiedy on się będzie uczył języka, kto będzie odpowiadał za to co zrobi jakiś muzułmanin z powodu nakazów wiary niezgodnych z prawami powszechnie przyjętymi w Europie.

Najnowsze wpisy