Forum Forum finansoweKredyty

jak zrezygnować z karty kredytowej citi-banku?????

jak zrezygnować z karty kredytowej citi-banku?????

Zocha / 83.21.169.* / 2007-05-28 21:05
Proszę o pomoc tych którzy wiedzą jak to zrobić bo brak mi już sił!!!!
Niedawno do mojej pracy przyjechał miły pan który naopowiadał nam bajek jak to fajnie było by mieć taką kartę(może i tak).Powiedział że nic nie jest zobowiązujące bo naraz ie przyśle nam na adres domowy wszelkie na ten temat informację oraz kartę. mamy pomyśleć i możemy ewentualnie wszystko odesłać...wziął od nas podpisy na kartę gdybyśmy ją aktywowali...do domu przyszły gotowe już karty...miał ktoś dzwonić i pytać jaka decyzja oczywiście nikt nie zadzwonił...do nich dodzwonić sie też nie można bo na infolinii w kółko wybiera sie numerki automatycznej sekretarki.Kartę odesłałam poczta tak jak pan mówił że można....niby ok...a tu nagle otrzymujemy z koleżanką pocztą umowę(KSERO), której na oczy nie widziałyśmy!!są nasze podpisy na nich i podpis jakiejś pani, której też nie widziałyśmy!!!jak tak można!!!Jak ja mam się w końcu tego cholerstwa pozbyć!!!!Pan który u nas był o niczym oczywiście nie wie, jest zdziwiony że dostałyśmy umowy i twierdzi że nic się nie stało no i że mamy dzwonić na infolinię na którą nie można sie dodzwonić!!!!POMOCY!!
Wyświetlaj:
xuetzalcoatl / 2010-02-16 22:11 / Bywalec forum
najprościej załatwisz sprawę jak narobisz rabanu! Zadzwoń na infolinię, wyjaśnij całą sprawę i się wyjaśni. Ostatnio wynegocjowałem od nich brak opłaty rocznej za prowadzenie karty i teraz jeszcze spróbuję zmniejszyć oprocentowanie :). Próbować warto!!
a!1 / 84.10.7.* / 2007-06-21 00:18
należy się zastanowić zanim sie coś podpisze , a jak na rozum jet w tej kwestii za późno - zapoznać się z regulaminem. Jest banalnie prosty.Życzę łaski oświecenia.
henryrtv / 178.213.167.* / 2015-07-02 19:38
Oświecony się znalazł pewnie pracownik banku lub inny mądrala ciekawe który regulamin bankowy jest prosty a umowa bankowa to mała lektóra. Większość klientów w tym ja ulega namowie tak zwanych konsultantów jakie to dobra człowieka spotkają biorąc darmową kartę z city handlowy, w moim przypadku byłoby wszystko w porządku z karty korzystała głównie żona a city ciągle podnosił limit dostępnej gotówki, wieczne telefony nagadywanie kilkakrotnie w miesiącu a to następna karta z a może konto 20000zł do wykorzystania itd.Postanowiłem odciąć się od namolnych konsultantek i sms likwidując kartę i się zaczęło wydzwanianie dlaczego itp. Przebrnąłem z czystym kontem zamknięto kartę z miesięcznym wypowiedzeniem. Po tym czasie 1 miesiąc wszystko samo sie zamknie. Ale nie zaczęły się naliczanie 6zł za sprzątanie na pustym koncie po następnym tygodniu następne 8zł coś tam jakieś ubezpieczenie konta, dzwonie wyjaśniono iż to opłaty kończące miesiąc i będzie ok wpłaciłem 14zł. Ale to nie koniec z nowym miesiacem następne opłaty dzwonię dlaczego następne opłaty. Wyjaśniono mi iż miesiac był na -14zł więc nie zamkną się i przeszedł na następny miesiąc zapłaciłem ale nie wieżę że zamkną tą kartę. To jest chore ale może lepszym rozwiązaniem byłoby wpłacenie 50zł i niech się udławią mój czas i zdrowie więcej warte. NIGDY WIĘCEJ city handlowy.
a!1 / 84.10.7.* / 2007-06-21 00:17
należy się zastanowić zanim sie coś podpisze , a jak na rozum jet w tej kwestii za późno - zapoznać się z regulaminem. Jest banalnie prosty.Życzę łaski oświecenia.
nienawidzący banków / 194.30.179.* / 2007-06-14 09:14
taką sprawę należyzgłaszać do prokuratury ( no może jeszcze Federacja Konsumentów ), ja tego w poręnie zrobiłem i teraz mam kłopoty z windykatorami z CitiBanku,"w prywatnej rozmowie pani, która jest wieloletnim pracownikiem banku powiedziała mi, że chyba by musiała postradać rozum żeby korzystać z karty CitiBanku. Lepiej się wycofać póki nie jest za późno!!!!!!
Pężyrka / 2007-06-12 19:08 / ’’Niebanalna intuicja’’
Najprostszym sposobem byłaby po prostu wyprawa do oddziału Banku, ale to oczywiście wymaga czasu, chęci i stalowych nerwów w kontakcie z Doradcą. Proponuję zabrać ze sobą kartę, pseudo umowę oraz dowód osobisty. Pracownik powinien (bez dyskusji) dać do podpisu potwierdzenie zwrotu karty a następnie ową kartę przeciąć. Najciekawszą sprawą będą opłaty za wydanie karty itp… brutalna prawda – nawet jeśli nie korzystasz zdarza się, że płacisz. Zawsze można zadzwonić na nr tel., pod którym kartę można zastrzec, taki nr w razie niby zguby lub kradzieży. Życzę powodzenia i szczere wyrazy współczucia dot. spotkania z Przedstawicielem robiącym „na sztukę”.
gosiary / 83.2.153.* / 2009-10-13 17:28
ja mam jeszcze większy problem!!!!!!!!!!!!!!!! tylko raz użyłam karty banku citi handlowy, a od pół roku co miesiąc przysyłają mi kolejne rachunki, na nie małe kwoty. Proszę o radę co mam z tym zrobić??????????? zastanawiam się nad złożeniem sprawy do sądu, ale nie wiem od czego zacząć????
ElżbietaZ / 178.43.159.* / 2014-09-24 13:55
hahaha! No to jest problem!

Pierwszy krok - biore kase
drugi krok - spłacam kase.
davia / 2010-12-09 13:58

zastanawiam się nad złożeniem sprawy do
sądu, ale nie wiem od czego zacząć????

Może od spłaty zadłużenia??
CITI STOP!!! / 217.17.41.* / 2010-10-22 11:59
Uwaga!!! Każda bez wyjątku osoba poszkodowana w wyniku działań banku ma prawo ubiegać się o zadośćuczynienie lub odszkodowanie i z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, może ono być pokaźnych rozmiarów. Osoby poszkodowane przez CITIBANK i inne banki, potrzebujące pomocy, mogą zgłaszać się na adres e-mail: creditmonitoringservice@gmail.com.
cosmo / 87.206.243.* / 2009-10-14 14:58
No a niby dlaczego masz ich sądzić. Pewnie nie spłacasz zadłużenia i przychodzą Ci odsetki plus kary za nieterminową spłatę. Z karty kredytowej należy się nauczyć korzystać zanim się ją nabędzie.
miken1200 / 2010-02-16 09:05 / portfel
Dokładnie. Mają kartę, kasę wydali, ale nie spłacili, a teraz płaczą. Pamiętajcie, że za nieterminowe spłaty po pierwsze są odsetki, a co gorsza, za każdy monit (listowny, czy telefoniczny) naliczają duże opłaty.
zbulwer / 87.204.188.* / 2010-04-12 14:59
Przeczytajcie sobie na str. banku regulamin karty kredytowej za upomnienie o zadlużeniu listowne 25zl,telefoniczne 35zł opłata roczna za karte 85 zł wszystkie stawki zaleza od rodzaju karty tu podane są opcje dla karty podstawowej.
piiiters / 109.144.249.* / 2011-03-18 04:47
a ja mam taka sytuacje, w maju ubiega waznosc mojej karty citi ktorej ani razu nie uzylem. z banku przysylaja mi do domu listy ze zadluzenie wynosi ponad 200zl. mieszkam w uk i nie za bardzo wiem za co te 200 zl i ciekaw jestem co bedzie jak sie skonczy waznosc karty? czy gdy zdecyduje sie zaplacic ta sume to czy nie "wyskocza" inne dziwne naleznosci? czy jak karta nie byla uzywana to czy wogole moga mi cos zrobic? podpisalem umowe 2 lata temu sam niewiem po co, zostalem ladnie namowiony przez sprzedawczynie w plusgsm bo bylo tam jakies powiazanie z programem 5+ (czy jakos tak)
asdd / 89.72.146.* / 2013-01-25 20:32
umowa autoamtycznie sie przedluza :)
ZADOWOLONY KLIENT CITY / 83.11.53.* / 2010-02-04 15:21
BRAWO COSMO :-)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: