Forum Forum finansoweKredyty

Karta kredytowa

Karta kredytowa

Kero / 2006-06-28 09:26
Posiadam kartę kredytową w BPH i nic w tym nadzwyczajnego by nie było gdyby nie sposób rozliczenia zadłużenia.
Otóż termin spłaty wyznaczany przez bank to fikcja. Przykład:
Termin spłaty upływał mi 26 czerwca i chyba każdy normalny człowiek uważałby, że to rzeczywiście termin spłaty. Tymczasem zupłnie nie jest tak. Środki na spłatę zadłużenia trzeba posiadać na koncie już 25 czerwca. Dodam, że mam ustanowioną automatyczną spłatę 100% zadłużenia. I tak o świcie 26 czerwca potrącane są środki tytułem zadłużenia. Ni mniej ni wiecej to zwyczajne oszustwo, które jak tłumaczy BPH zapisane jest w umowie. Brzmi to mniej więcej tak:
Środki potrzebne na spłatę zadłużenia muszą być dostępne na dzień przed terminem spłaty. Tyle tylko, że nigdzie nie jest powiedziane, że w dniu spłaty o świcie są potrącane. Nie znam takiej metedy z żadnego innego tytułu jak choćby podatki czy inne konta w bankach a takowe posiadam. Dla niepozostawania gołosłownym Multibank potrąca swoje należności wraz z kończącym się dniem spłaty a nie na jego początkui.
BPH przegięło i jutro już otwieram nowy rachunek w innym banku po czym BPH może mnie tylko pozdrowić.
Wyświetlaj:
Konsultant Money.pl / 2006-06-28 13:28 / Specjalista Money.pl
Jeśli pobranie środków z rana spowodowało poniesienie przez Pana jakis kosztów dodatkowych, może warto zastanowić się nad złożeniem reklamacji do Banku BPH i powołac się na brak w regulaminie karty punktu mówiącego o pobieraniu kwoty zadłużenia z samego rana.
Kero / 2006-06-28 15:17 / -
Nie spowodowało, żadnych dodatkowych kosztów niemniej nie zmienia to faktu, że taka metoda to indywiduum w świecie bankowości.
Moje interwencje trafiają mur więc nic innego nie pozostaje mi jak pożegnać beton i iść tam gdzie mają partnerskie podejście do klienta.
Idędo Lukasbanku.
to ja / 83.5.142.* / 2006-07-12 17:53
nie rozumiem rozstrząsania tematu - jak komus sie nie podoba to zmienia bank na inny i juz - ja tez mialem taka sytuacje - obecnie wiem, ze przelewam srodki dzien wczesniej i juz - umowmy sie ze jeden dzien nikomu jeszce nie zaszkodzil, chyba ze wykorzysujesz co miesiac po 30k pln i liczysz na odsetki od depozytu tudziez innych ...
Kero / 2006-07-12 21:05 / -
Umówmy się, że albo nie rozumiesz rzecziwiście w czym rzecz albo nudziło Ci się nie bardzo wiedziałeś gdzie naklikać.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: