Forum Forum finansoweKredyty

karta kredytowa

karta kredytowa

al_na / 84.38.160.* / 2009-05-29 10:55
Bank przesłał kartę kredytową i PIN na niewłaściwy adres. Z karty podjęto kwotę 5000zł. Sprawca się znalazł i otrzymał nakaz zwrotu mi gotówki. Nie jet to możliwe bo teraz odbywa kare więzienia. Bank twierdzi że wszystko zrobił poprawnie a ja się upieram ze nie , ponieważ karta dostała się w niepowołane ręce tylko z niedbalstwa banku( nie ukradziono mi jej ani nie zgubiłam).Teraz mam utrudniony dostęp do kredytu bo w BIK jest informacja o zadłużeniu z karty.Proszę o pomoc i radę.
Wyświetlaj:
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.40.* / 2009-05-31 14:59
dlatego gdzie niegdzie radzi sie, aby nie wybierac bankow, w ktorych karty sa z automatu aktywne, lub mozna to zrobic pinem. widac, masz dziwna sytuacje rodzinna, jak doszlo do takiej sytuacji. ale coz, zdarza sie. napisz moze co to za bank, i czy nakaz wyszedl z banku, czy to juz sad tak zadecydowal. jak tylko bank, to radzilbym ci zglosic to jednak do prokuratury. bank powinien w tej sprawie wspolpracowac. jak bedziesz mial wyrok w rece, to tylko czekac na sprawce i go gnebic.
niestety / 89.77.247.* / 2009-05-30 01:58
Wina leży zarówno po stronie banku jak i Twojej. Konsultant w oddziale, źle wpisał Twoje dane, a Ty nie czytając umowy i wniosku(gdzie były błędne dane) to podpisałeś, Możesz teraz pluć sam sobie w brodę. Bank popełnił błąd ale Ty jeszcze większy... podpisałeś coś czego nie przeczytałeś!!! Współczuję Ci ale... ILU WIĘCEJ TAKI LUDZI!!!???

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: