Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt gotówkowy zabezpieczony hipoteką.

Kredyt gotówkowy zabezpieczony hipoteką.

doradca_online_eurobanku / 2009-05-29 16:31
Witajcie,
Jestem doradcą online eurobanku w zakresie kredytów hipotecznych.

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat kredytów gotówkowych zabezpieczanych hipoteką dostępnych w ramach oferty. Jestem tutaj również w po to, aby służyć Wam pomocą w zakresie sposobu skorzystania z kredytu.

Zapraszam do dyskusji w tym temacie.
Jestem do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam

Paweł
doradca online eurobanku

duża gotówka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką
www.eurobank-pozyczka-hipoteczna.pl
Wyświetlaj:
Ewelina Marcyszek / 185.161.93.* / 2019-08-04 23:25
A może faktycznie warto byłoby spróbować wykorzystać takie firmy jak Financial Home. Dużo dobrego można o nich poczytać - profesjonalne zabezpieczenie, bardzo dobra obsługa klienta no ico najważniejsze fajna filozofia udzielania pożyczek młodym przedsiębiorcom, szczególnie zaangażowanym w działanie w nieruchomościach.
Blamage / 185.161.93.* / 2019-07-15 17:18
Wbrew pozorom wcale nie jest tak trudno znaleźć możliwości, żeby zebrać fundusze na inwestycje. Na pewno łatwiej nieco jest na rynku nieruchomościowym (pożyczki pod zastaw typu te oferowane przez firmę Financial home), ale da się też w rynku medycznym... spokojnie!
Jobbikk / 94.254.156.* / 2010-07-24 11:01
zobacz tu:


http://tani-kredyt-gotowkowy.blogspot.com
Marcinpfi / 178.37.52.* / 2015-07-20 14:16
Jeżeli macie problem z uzyskaniem kredytu od banku, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupy PFI: www.grupapfi.pl/#!pozyczka-zabezpieczona-hipoteka/cc2
dawid_hoss / 2009-06-01 15:15
Hejka,
A czy jesli ja juz mam inny kredyt na moje mieszkanie to czy nadal moge brac pozyczke w eurobanku pod jego zastaw?
wirtualny_doradca_eurobank / 2009-06-02 18:43
Witam,
nieruchomość, która miałaby być przedmiotem zabezpieczenia danego kredytu musi mieć czysta księgę wieczystą, czyli nie może być na niej wpisany żaden inny bank, bądź inny podmiot roszczący sobie prawa do tej nieruchomości. czyli posiadając już kredyt na budowę domu w innym banku nie dostanie Pani pożyczki hipotecznej u nas.
Inna sprawa się ma, kiedy kredytem jest kredyt konsolidacyjny bądź kredyt na spłatę innego k.hipotecznego, wtedy nowy bank wpisuje sie w księgę zamiast starego.

Pozdrawiam

Paweł
doradca online eurobanku

duża gotówka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką
www.eurobank-pozyczka-hipoteczna.pl
miszta / 2009-05-30 15:48
A że niby jak, kim ty jestes? ja mam Ci dawac opinie na temat oferty? przeciez to ty jestes doradca. czy nie jestes? przedstaw sie chlopie.
wirtualny_doradca_eurobank / 2009-06-02 18:38
Witam,
odpowiadając na Pana pytania, tak jak już pisałem na początku, jestem doradcą online banku, w którym pracuję, jest to nowo utworzona działalność, która na celu ma umożliwienie bliższego i łatwiejszego kontaktu z osobami zainteresowanymi naszymi produktami oraz tymi, którzy mają jakiekolwiek wątpliwość lub pytania. Jeśli takowe zostaną postawione, będę się starał w pełni na nie odpowiedzieć.
Nawiązując do dalszej części Pańskiego pytania, to chciałbym poznać opinie osób posiadających już kredyty lub takich, którzy są nimi zainteresowani. A także wyjaśnić wszystkie zawiłości dotyczące naszej oferty.

Pozdrawiam

Paweł
doradca online eurobanku

duża gotówka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką
www.eurobank-pozyczka-hipoteczna.pl
muniok / 81.190.216.* / 2009-06-06 12:05
ciekawa inicjatywa. znaczy, że możemy pytać o wszytsko i otrzymywać darmowe porady odnośnie kredytów?
wirtualny_doradca_eurobank / 2009-06-07 20:34
Witam,
tak, celem Eurobanku w tym projekcie było wyjście w stronę klientów, umożliwienie szerszemu gronu ludzi kontakt z doradcami bankowymi, bez konieczności wybierania się do placówek. Jestem w stanie udzielić Państwo wszelkich odpowiedzi na pytania związane z dziedziną kredytów hipotecznych, oferty naszego banku i związanych z nimi szczegółów.

Pozdrawiam

Paweł
doradca online eurobanku

duża gotówka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką
www.eurobank-pozyczka-hipoteczna.pl
elmo.ja / 87.205.186.* / 2009-06-15 15:08
a gdzie trzeb isc w celu pobrania dokumentów, podpisania czegos, skonsultowania, bo Pan zadnych dokumentow nie ma jak przekazac?!
wirtualny_doradca_eurobank / 2009-06-16 00:16
Witam,
niestety internetowo jeszcze nei posiadamy możliości wysyłania informacji, najlepiej, najbezpieczniej, i najszybciej będzie udać się do placówki eurohome i tam uzyskać stosowne dokumenty, lub skontaktować się z doradc mobilnym.

Pozdrawiam,
Paweł
doradca online eurobanku

duża gotówka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką
www.eurobank-pozyczka-hipoteczna.pl
Ania332 / 93.105.186.* / 2010-06-28 14:36
Witam mam pytanie jak dlugo czeka sie na przelew pozyczki hipotecznej po podpisaniu juz umowy? Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: