Forum Forum finansoweKredyty

Gdzie kredyt gotówkowy

Gdzie kredyt gotówkowy

Viola_29 / 87.205.214.* / 2007-05-21 19:28
Mam pytanie do szanownych grupowiczów, chciałabym zaciągnąć kredyt (nadmienię, iz nigdy wcześniej nie zaciągałam kredytów) do jakiego banku mam się zwrócić aby jak najszybciej go dostać. Byłam w Polbanku i tam wyliczono mi raty jakieś 530 zł na 36 miesięcy przy kredycie na 15000 zł lecz doradca powiedzieł że mimo zdolności kredytowej analityk w tym banku może odmówić mi lub zmniejszyć kwotę pożyczki właśnie z powodu takiego że nie brałam kredytów wcześniej i nie ma mnie w BIK-u. W Eurobanku powiedziano mi podobnie. Czy wiecie może czy jest jakiś bank który nie będzie robił mi problemów.

Pozdrawiam Viola
monika79 / 83.3.98.* / 2007-05-24 08:46
Witam,
Jeżeli jesteś ze Sląska, to mogę polecić bank, w którym ja pracuję. Kredyty w tej wysokości są udzielane w tym samym dniu, w którym złożysz wniosek wraz z dokumentami, a rata kredytowa przy takich parametrach jak podałaś wynosi u nas 486 zł (a wszystkie opłaty i prowizje łącznie wynoszą 675 zł). Na pewno nie robimy żadnych kłopotów kredytobiorcom, którzy mają pustą historię kredytową w BIK-u, bo zdajemy sobie sprawę, że każdy kiedyś miał pierwszy kredyt i zaczynał od zera. Jeśli jesteś zainteresowana, to zapraszam do kontaktu mailowego.
Pozdrawiam,
Monika

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: