Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy

mesko / 2008-05-05 11:49
Witam
W PKO BP posiadam kredyt w wysokości 20.000 zł wziełem 2 lata temu i jeszcze 2 lata mi zostały. oprocentowanie wtedy wynosiło 13 a teraz juz 16 - a jeszcze połowa mi została do spłaty.
Teraz chciałbym wziąść inny kredyt w innym banku (najprawdopodobnie w BPH - wydaje mi się, że najlepsza oferta 13.4 %) w wysokości 30.000 zł aby spłacić połowę w PKO BP i zakup jeszcze niedrogiego samochodu. interesuje mnie okres 3 lata na spłatę

Bardzo prosze o rade, ponieważ złotówka się umacnia, to czy dobrze jest wziąść kredyt w zł ? czy może we frankach? (Mam na uwadze cały czas fakt, że złotówka wiecznie nie będzie się umacniać), czy o stałym oprocentowaniu ? czy zmienne ?
bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji. dziekuje
Wyświetlaj:
kuba-czyszczenie-biku / 5.196.66.* / 2017-09-15 15:16
Dla tych, którzy mają problemy z negatywnymi wpisami w rejestrze BIK polecam je usunąć. Można tego dokonać tylko wtedy, gdy kredyty, których dotyczą wpisy zostały spłacone. Nie ma możliwości usunięcia zapisu wciąż spłacanego kredytu. Warto samemu podjąć działania w tym kierunku. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek u wierzyciela. Można do tego wykorzystać generator wniosków na czyszczeniebiku.pl
mauatt / 2008-05-09 11:56
Według mnie przy tak krótkim okresie spłaty kredyt w walucie obcej nie ma sensu, ze względu na koszt spreadu, a jeśli chodzi o oprocentowanie to biorąc pod uwagę tegoroczne podwyżki stóp procentowych to skłaniałabym się ku stałemu.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: